Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מדרסים לנעליים

מדרסים לנעליים
קרדיט - Canva

מדרסים לנעליים הן שם כולל לעשרות אם לא יותר מכך של סוגים וחברות שונות, מכונים בעלי שם מוכר ופחות מוכר, ועוד המון המון המלצות ודיס- המלצות של רופאים ואורתופדים מוסמכים, בקיצור- קל ביותר להסתבך במהלך הדרך אל המדרסים. איך יודעים איזה מדרס יהיה לי מתאים ואיזה פיתוח אורתופדי באמת יפתור לי את הבעיה? זו אכן שאלה קשה שהתשובה לה עלולה להיות ארוכה ומייגעת, הכותרת היא כמובן, ולכל מי שלא מסוגל ללמוד את הנושא לעומק אבל כן רוצה למצוא מדרסים לנעליים בקלות ובלי להתאכזב ולהתייגע עוד ועוד, היא פשוט- להתייעץ עם מומחים בתחום. איך יודעים מי מומחה בתחום? שואלים רופא אורתופד שאפשר לסמוך עליו, בוחרים מכון אורתופדיה מקצועי שקיבלתם עליו המלצות מגורם רפואי מוסמך, ומגבים הכל בהמלצות חברים ומכרים בהתאם לצורך. רוצים לדעת קצת יותר על התאמת מדרסים לנעליים?

איך מתאימים את סוג המדרס לרגל

בעולם המדרסים ישנן שתי אפשרויות ראשוניות לבחירה, מדרס כללי ומדרס מותאם אישית. מדרס מותאם אישית הוא כזה שנעשה בדיוק מירבי לרגל הספציפית של האדם הפונה, ולעיתים במידת הצורך נעשית התאמה לכל רגל בפני עצמה. ישנם לעומת זאת מדרסים שמיועדים לתמוך בבריאות הרגל באופן כלליו לטפל בבעיות מסוימות במבנה הרגל ובתפקידיה, אבל לא הותאמו במיוחד לכף הרגל אלא נבנו בחתך רוחב שיתאים באופן כללי לצורכים אותם. מדרסים לרגליים שהותאמו באופן אישי הם כמובן יקרים יותר, אבל סביר להניח שהתמורה שלהם הוגנת בהחלט. במיוחד אם יש לכם מבנה לא סטנדרטי של כפות הרגליים ואתם מחפשים לכך מענה, מדרסים שלא הותאמו באופן אישי עלולים להכאיב לכם ואפילו לפגוע חלילה במבנה כף הרגל הקיים. אם הבעיה לה אתם מחפשים פתרון היא קלה- ייתכן שתוכלו להסתפק במדרס רגיל.

איך מתאימים מדרסים בהתאמה אישית

לצורך כך יש צורך באיש מקצוע שבעברו הלימודים המתאימים והתואר הרלוונטי, וזה ממה לא כל מוכר בחנות אורתופדיה. מדע האורתוטיקה הוא מדע בפני עצמו העוסק בבניית מדרסים ויש צורך ללמוד אותו לעומק. מדרסים בהתאמה אישית יוכלו לפתור בעיות מבניות באמצעות מבנה מיוחד, בליטות ושקעים בנקודות הנכונות, ולמנוע כאבי הליכה חמורים, בנוסף, בכוחם למנוע דלקות בגיד האכילס ובאזורים רגישים נוספים ברגל, במיוחד לעוסקים בספורט או פעולות ריצה הדורשות נעליים תואמות במיוחד כדי שלא לפגוע בכף הרגל, ובנוסף, מדרסים לנעליים שהותאמו באופן אישי יכולים אפילו לתקן עיוותים שונים בכף הרגל באמצעות דיוק מירבי בתמיכה הנכונה ברגל. לא מאמינים שזה אפשרי? נסו אותנו.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
ראיון עם גבי פרידמן על יזמות עסקית
בראיון הבא, גבי פרידמן, יזם ומנהיג בתחום העסקי, ישתף אותנו...
היתרונות בפירות וירקות אורגניים
אם אתם מעוניינים לאכול פירות וירקות איכותיים באמת, כדאי מאוד...
לקראת הקמת בית חולים שני בבאר שבע הנהלת מאוחדת בביקור בשטח
לאחר שממשלת ישראל אישרה באופן סופי את הקמתו של בית...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה : דרום – 3 מפה...
3 יצירות של כוריאוגרפים מהדרום בערב אחד! * לירן מיכאלי *...
הרצאות קצרות, השראה גדולה: תלמידות כיתת נחשון העירונית באירוע שיא
ביום חגיגי ומיוחד שנערך ביוזמת כיתת נחשון בקריית החינוך בן...
אנחנו לא מכירים אף אחד שלא אוהב שוקולד
שוקולד הוא לא כמו עוד סוכריה על מקל או גומי...
איך פותרים סכסוכים ללא הגעה לבית משפט
סכסוכים הם מועדים לקרות, שכן, לא הכל תמיד עובר בצורה...
עיצוב ויופי בהתאמה אישית עם ד"ר טל קפלן
להחזיר לשפתיים את החיוך – עיבוי שפתיים עם ד"ר טל...
מה הכי חשוב בבחירת לופט למסיבת רווקות בדרום
מסיבת רווקות היא ללא ספק סיבה משמעותית למסיבה ואכן כזו...
מכינת אופקים למדע הוקירה את יוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...