Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למי מועילים טפסים דיגיטליים

למי מועילים טפסים דיגיטליים
קרדיט: Canva

רבים הנתקלים בטפסים דיגיטליים שואלים את עצמם או את המציעים להם בהתלהבות לעבור לעידן החדש והמהיר הזה ולחסוך לעצמם הרבה עוגמת נפש, עייפות וסחבת זמן מיותרת, למי מיועדים טפסים דיגיטליים, מי מרוויח מכך ולמי שווה להכיר את המערכת המיצאת טפסים כאלו. מסתבר שהתשובה היא די פשוטה, כמעט כל אדם פרטי או מוסד ציבורי, עסק או ארגון, ובאופן כללי ממש כמעט כולם, יכולים להנות מיתרונות המערכת המדהימה של IFORMS, המציעה שירות מלא עד ליצירה של טפסים דיגיטליים פרקטיים מושלמים לכל צורך. אז לכל מי ששואל את עצמו למשל, איך מוציאים טופס 101 דיגיטלי, איך ממירים טופס רישום לפורמט דיגיטלי, או באופן כללי איך מייעלים וממטבים את מערכת המסמכים המשפחתית, האישית או המשרדית בלי לפגוע באיכות המסמכים, בלי לוותר על אבטחת המידע, ובלי להעמיס עבודה על אף אחד מן הנוטלים חלק בארגון המסמכים שגם כך לוקחים זמן וטרדה, IFORMS זו הכתובת.

טפסים דיגיטליים עבור מוסד

קודם כל, כיום כל טופס ניתן להמרה לקובץ דיגיטלי, כן, גם קובץ המיועד להזנת נתונים ואפילו טופס הנדרש לחתימה ואשרור. לרבים מאיתנו זה נשמע מוגזם ובלתי אפשרי, רבים אחרים, בעיקר המבוגרים והבוגרים שביננו, יחששו מיד לאמינות הטפסים הדיגיטליים, לרמת הבטיחות והצפנת המידע השמור בהם, ואולי גם ליכולות החיקוי והזיוף של מסמכים כאלו באופן כללי ושל חתימות דיגיטליות במיוחד. אולם למרות החשדנות הראשונית והמובנת, ניתן לומר בוודאות כי דווקא המסמכים הדיגיטליים הופכים רבים מן השירותים והנהלים להיות מוגנים ומוצפנים הרבה יותר, ואף להיות בלתי ניתנים לחיקוי פי כמה ממסמכים מודפסים. אם תשימו לב ותערכו סקר מהיר, תגלו שמיטב משרדי הממשלה ומוסדות המדינה כבר עברו למערכת טפסים כזו, ובאופן כללי תוכלו לסמוך על ממשלה שלא תעביר מסמכים לפורמט מסוכן מבחינת אבטחה ובטיחות. אז איך מוציאים טופס 101 דיגיטלי בעידן של היום?

מערכת IFORMS  לשרותכם

הביקוש הרב לטופס 101 דיגיטלי ולטפסים נוספים רבים אחרים, הביא איתו את הפלטפורמות המקצועיות להנפקת סמכים דיגיטליים. מערכת IFORMS  מאפשרת לכל אחד להשתמש בשירותיה כדי להנפיק קישורים למילוי דיגיטלי של כל מסמך לכל צורך שמתעורר. רמת האבטחה של IFORMS  היא גבוהה במיוחד ועומדת בכל נהלי אבטחת המידע החוקיים, ובאמצעותה תוכלו להקל על המזכירות, על עומס הקלסרים במשרד, ובעיקר על עצמכם, לייעל את המערכת ולאפשר לכם פעילות משרדית מתקדמת ומתוקתקת בקלי קלות.

IFORMS. מציעים לכם להתקדם על בטוח.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הכול על שירותי IT לעסק שלכם
אתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהגיע למצב שאתם עובדים...
איך לעצב וילה בצורה נכונה
וילות הן שם נרדף ליוקרה, אלגנטיות ושפע - הן משדרות...
תקצוב נכון של המשאבים
בעולם המודרני, שבו ההוצאות גדלות ללא הרף מסיבות מגוונות ומתעדכנות,...
התמכרויות וריטלין- זה אמיתי
גמילה מריטלין? מה זה? שואל כל מי ששומע על המושג...
אזור מגורים הידוע במחויבותו לקיימות ואיכות חיים
הרצליה הירוקה דירות למכירה הוא אזור מגורים הידוע במחויבותו לקיימות...
סוג ספציפי של הערכה מיוחדת
מבחנים פסיכוטכניים צו ראשון הם סוג ספציפי של הערכה המשמשת...
חנות חלפים בבאר שבע
אם אתם מכונאים חובבים או מכונאים מקצועיים או סתם אנשים...
מזון איכותי לכלבים ולחתולים
חיות המחמד שלנו הן חלק בלתי נפרד מהמשפחה; הבריאות שלהן,...
משכנתא הפוכה: הלוואה משתלמת לגיל השלישי
בעידן בו האתגרים הכלכליים של גיל השלישי נעשים יותר מורכבים,...
להרגיש טוב יותר עם איזון הגוף והנפש
לאורך השנים התפתח עולם בריאות הנפש ואנחנו יודעים עליו הרבה...