Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

NETGEV ערד, בשיתוף AMAZON, מביאים את הקידמה הטכנולוגית לנגב

NETGEV ערד, בשיתוף AMAZON, מביאים את הקידמה הטכנולוגית לנגב
באדיבות נטגב ערד

NETGEV ערד אירחו השבוע את בועז זינימן, שהעביר הרצאה מבית AMAZON על בינה מלאכותית ולמידה חישובית. רשת הנטגבים, בשיתוף ארץעיר, ממשיכה לספק את ההרצאות היוקרתיות ביותר, על-מנת להביא את הקידמה אל הנגב

בלה אלכסנדרוב, מנכ"לית ארץעיר: "אנו גאים להיות שותפים של רשת הנטגבים, שנותנת הזדמנות ליזמים לממש את החדשנות שלהם והמביאה את הקידמה הטכנולוגית אלינו לנגב "

מביאים את הקידמה הטכנולוגית לנגב

באדיבות נטגב ערדרשת הנטגב ממשיכה לצמצם את הפערים בין הפריפריה למרכז על ידי הנגשה למען העסקים והיזמים באיזור, ומביאה להם את הקורסים המובילים ביותר בעולם הטכנולוגי. והנה השבוע, אירחו בנטגב ערד הרצאה מבית AMAZON. את ההרצאה העביר בועז זינימן, Technical Evangelist ב-AWS. בהרצאה ניתנו דוגמאות לשימוש בבינה מלאכותית ולמידה חישובית וכמו כן, כל מי שהשתתף בהרצאה, קיבל מענק של 10,000$ לשימוש בשירות.

בלה אלכסנדרוב, מנכ"לית ארץעיר: "מטרת ארץעיר היא לפתח איכות חיים קהילתית בערי הפריפריה, ולהוביל את הערים הללו להיות המובילות בתחומים רבים, ביניהם תעסוקה חדשנית ויזמות. אנו גאים להיות שותפים של רשת הנטגבים, שנותנת הזדמנות ליזמים לממש את החדשנות שהם מביאים עימם והמביאה את הקידמה הטכנולוגית אלינו לנגב".

ראסל רובינסון, מנכ"ל JNF ארצות הברית אשר תומכים ב NETGEV אמר: "אנו גאים לקחת חלק בהקמת ה NETGEV  ומברכים על הפעילות במתחם. מדובר בקרקע פורייה לחיזוק היזמים המקומיים וליצירת שיתופי פעולה עסקיים אשר מרחיבים את אפשרויות התעסוקה באזור".

מאיה גולדפרב, מנהלת NETGEV ערד: "קידום תעסוקה בפריפריה הוא הקו המנחה שעליו קמה רשת הנטגבים. הבאת הטכנולוגיה החדישה ביותר לנגב, תשים על המפה לא רק את תל אביב, אלא גם את ערד, דימונה, חורה והנגב כולו. אנו נמשיך להביא ליזמים של NETGEV את ההרצאות והקורסים המעניינים ביותר והנחוצים ביותר להקניית כלים וידע, בכדי להביא את החדשנות גם לאזורנו".

ה- NETGEV היא יוזמה, בהשקעה של מיליונים, שמטרתה להוביל את הנגב להיות חוד החנית של תחומי תעסוקה חדשניים ומודל עבודה מרחוק, והיא הוקמה בשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מערך מעוף מרחב דרום, אשכול נגב מזרחי, המשרד לשיוויון חברתי, Cisco Systems, מרכז לאודר לתעסוקה, ארץעיר, JNF, והרשויות המקומיות דימונה, ערד וחורה.

מביאים את הקידמה הטכנולוגית לנגב

באדיבות נטגב ערדב-  NETGEVהאבים מעוצבים, עם חדרי ישיבות, אינטרנט סיב אופטי מהיר ומערכת V.C מתקדמת, המאפשרת שיחות וידאו עם כל מקום בארץ ובעולם, קורסים טכנולוגים מבית האקדמיה של Cisco , מנטורינג וליווי אישי ליזמים, ומפגשים עם בכירים מתחום הטכנולוגיה.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
סיור במרכז התופת
עובדי המכללה האקדמית אשקלון יצאו לסיור ביישובי עוטף ישראל במסגרת...
תערוכת האומנות של גמלאי בית הספר תרשיש במכללת קיי
בבית הספר לגמלאים "תרשיש" של העמותה לקידום פרויקטים במכללת קיי...
בתי החולים בדרום ירימו את הכפפה? בעקבות מותו הטראגי של החייל שנדבק בפטרייה בעזה- קריאה בארגון "חברים לרפואה" שהשתתף במאמץ הבאת התרופה הניסיונית ארצה: "לערוך בבית חולים בישראל את הניסוי בתרופה כדי שתהיה זמינה לטיפול מיידי בחיילים שנדבקים"!
בעקבות מותו המצער של חייל המילואים חנן דרורי הי"ד שנדבק...
מאילת לסורוקה: התלמידים המפונים משדרות בביקור חולים לחיילים פצועי המלחמה
יוזמה מרגשת - התלמידים המפונים משדרות יצאו מאילת לביקור פצועי...
תלמידי תיכון אורט סינגאלובסקי מתל אביב התארחו באופקים
תלמידי שכבה יב' מבית הספר התיכון אורט סינגאלובסקי מתל אביב...
גיים טיים: מתחם גיימינג נחנך במחלקת הנוער באופקים
תתחדשו: מתחם גיימינג חדש (GAME ZONE) נחנך ביום שני במחלקת...
למרות אתגרי המלחמה - קורס "יוזמים עסק" באופקים הגיע לסיומו!
מדובר במחזור השני של קורס באורך 70 שעות אקדמיות, אשר...
"שייכות, בחירה ואחריות" - סמינר מתגייסים לראשונה בערבה
בית ספר תיכון 'שיטים דרכא', בשיתוף מחלקת חינוך במועצה אזורית...
לא שוכחים את הנופלים! מיזם "זוכרים את הנופלים" בהובלת תושבי מושב שוקדה
תושבי מושב שוקדה החליטו לקדם מיזם שבמהלכו הם יבקרו משפחות...
משלחת מנהיגי חינוך בקהילות יהודיות ברחבי העולם ביקרה השבוע באופקים
משלחת מנהיגי חינוך מובילים בקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארה"ב, קנדה,...