Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עסקים צומחים בבאר שבע

עסקים צומחים בבאר שבע
עיריית באר שבע צילום דיאגו מיטלברג. באדיבות צבי תקשורת

עיריית באר שבע תקיים ב-25.10 כנס לעידוד ולשילוב בעלי עסקים קטנים ובינוניים מהנגב במערך ההתקשרויות והרכש של העירייה.

הכנס ביוזמת מיזם "ביזבנגב" של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל באמצעות הרשות לפיתוח הנגב ובשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף דרום. 

עיריית באר שבע צילום דיאגו מיטלברג. באדיבות צבי תקשורת

עיריית באר שבע תקיים ב-25.10.17 כנס ספקים גדול, בו ייחשפו בעלי עסקים מקומיים מהעיר באר שבע ומהנגב כולו למערך ההתקשרויות והרכש של העירייה. בכנס, שמתקיים כחלק מפעילות מיזם "ביזבנגב" שמוביל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל באמצעות הרשות לפיתוח הנגב ומשרד הכלכלה והתעשייה באמצעות מעוף דרום – הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, ייחשפו בעלי העסקים להליכים הקשורים לרכש ולהתקשרויות ולהזדמנויות העסקיות העומדות בפניהם.

הכנס שייערך בהובלת עיריית באר שבע הינו הכנס החמישי במספר שמתקיים כחלק מפעילות המיזם ומצטרף לשורה של כנסים שהתקיימו בשיתוף המרכז האוניברסיטאי רפואי סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, מכללת ספיר ועיריית דימונה. מטרתו, כמטרת המיזם כולו, להנגיש את המוסדות הגדולים באזור לספקים פוטנציאליים וליצור חיבורים פרואקטיביים בין הצדדים, שבסופו של דבר, יוביל לשיתופי פעולה עסקיים בין הצדדים.

פלורין גדלבסקי, מנהלת מיזם "ביזבנגב" ברשות לפיתוח הנגב ציינה כי "הכנסים שמתקיימים אחת לכמה חודשים ביוזמת המיזם כבר הוכיחו את עצמם. מעל ל30% מהספקים שהשתתפו בכנסים אלו נרשמו כספקים חדשים במערך הרכש והחלו לעבוד עם מוסדות העוגן. הכנסים הללו מצטרפים לשורה של פעולות אקטיביות לקידום העסקים הקטנים והבינוניים בנגב ע"י חיבורים ממשיים והתקשרויות הלכה למעשה.

תומר ביטון, גזבר עיריית באר שבע ויו"ר איגוד הגזברים, ציין "מדובר בנדבך נוסף להרחבת מעגל הספקים מאזור הנגב, בכפוף לחוקים החלים על רשויות מקומיות וכן נהלי הרשות. אנו פונים לספקי הנגב בתחומים הרלוונטיים שיגישו הצעות ויתמודדו. כלכלה מקומית מקיימת והצלחה של העסקים הקטנים והבינוניים היא מנוע הצמיחה של הכלכלה האזורית. עיריית באר שבע פועלת כל העת לשילוב ספקי הנגב בספר הספקים שלה ותמשיך לעודד שיתופי פעולה עם עסקים מקומיים".

אפי מחלב מנהל מעוף אשכול דרום, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, מסר: "זהו כנס נוסף בו אנו שותפים לחיבור עסקי בין ספקים קטנים ובינוניים למוסדות העוגן בדרום. פעילות חשובה ומרכזית מבחינתנו הינה סיוע לעסקים מקומיים להתקבל כספקים בחברות הגדולות במרחב. לשם כך ובנוסף לכנסים במרחב, אנו  מלווים את הספקים הן לפני והן לאחר הכנס בייעוץ והכוונה, כמו  גם ביצירת קשרים עם מוסדות העוגן".

הכנס הינו חלק מפעילות מיזם ביזבנגב, אשר שם דגש על מינוף תקציבי הרכש של הפרויקטים הגדולים והמוסדות המרכזיים לטובת פיתוח הכלכלה המקומית. את הכנס מובילים המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל באמצעות הרשות לפיתוח הנגב, מעוף דרום, הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
פומפאו רוקד באופקים
מייק פומפאו אופקים: "גאה להיות כאן בעיר שתושביה גיבורים" מזכיר המדינה...
איש החינוך הוותיק מבאר שבע - אהרן אלדר ז"ל הלך השבת לעולמו והוא בן 86
אהרן אלדר היה שנים רבות מעמודי התווך של החינוך הדתי...
בתי החולים בדרום ירימו את הכפפה? בעקבות מותו הטראגי של החייל שנדבק בפטרייה בעזה- קריאה בארגון "חברים לרפואה" שהשתתף במאמץ הבאת התרופה הניסיונית ארצה: "לערוך בבית חולים בישראל את הניסוי בתרופה כדי שתהיה זמינה לטיפול מיידי בחיילים שנדבקים"!
בעקבות מותו המצער של חייל המילואים חנן דרורי הי"ד שנדבק...
מאילת לסורוקה: התלמידים המפונים משדרות בביקור חולים לחיילים פצועי המלחמה
יוזמה מרגשת - התלמידים המפונים משדרות יצאו מאילת לביקור פצועי...
לא שוכחים את הנופלים! מיזם "זוכרים את הנופלים" בהובלת תושבי מושב שוקדה
תושבי מושב שוקדה החליטו לקדם מיזם שבמהלכו הם יבקרו משפחות...
משלחת מנהיגי חינוך בקהילות יהודיות ברחבי העולם ביקרה השבוע באופקים
משלחת מנהיגי חינוך מובילים בקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארה"ב, קנדה,...
בעיצומה של המלחמה: תלמידי מקיף אמית באר שבע יצאו ל'מבצע ג'וחא'
גם השנה, בעיצומה של מלחמת 'חרבות ברזל', יצאו תלמידי בית...
בתי החולים בדרום ובשפלה מתכוננים לקליטת פצועי מלחמה ומזניחים את הכוננות לגל חורפי חדש של המגיפה?
התחלואה בקורונה בעולם ובישראל במגמת עליה, אך קיים חשש שבתי...
הפרויקט להזנקת התיירות בערד יוצא לדרך: החברה הממשלתית לתיירות רגע לפני בחירת קבלן לביצוע פרויקט תצפית 'סף המדבר'
על אף המצב הביטחוני, החברה הממשלתית לתיירות ממשיכה לעבוד על...
בעקבות ההשלכות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף עמותת שניר משיקה תוכנית הכוונה עסקית
לאור ההשלכות הרוחביות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף...