Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שיטת ה-NLP, להעצמה אישית, מגיעה לדרום

שיטת ה-NLP, להעצמה אישית, מגיעה לדרום
צילום:עמיעד טאוב

מה הקשר בין כיפוף ברזל בניין בעובי 8 מ"מ עם הגרון לבין להצליח בחיים? תרצו לגלות איך המחשבות שלכם יכולות להשפיע על המציאות שלכם ולעשות שינוי משמעותי בחיים? בתאריך ה-21.8, יום שני, תתקיים סדנת היכרות במרכז מורים בבאר שבע לקראת פתיחת הסניף הראשון בדרום של 'מכללת NLP לשם שינוי' בספטמבר הקרוב. את הסדנה ידריך מיקי ברקל, מייסד המכללה, במטרה לחשוף את המשתתפים לשיטת ה-NLP על כל תחומיה.

על מנת לחשוף את תחום ה-NLP לכל אזור הדרום, החליטו במכללת 'NLP לשם שינוי' לקיים סדנה חווייתית שמטרתה להכיר את שיטת ה-NLP על כל תחומיה. הסדנה תתקיים במרכז המורים בבאר שבע בתאריך 21.8 (יום ב') בין השעות  17:30 – 20:30 .

מארגני הסדנה מספרים כי בסדנה ילמדו המשתתפים לזהות מה תוקע אותם בחיים, יבינו איך המחשבות שלהם משפיעות על המציאות, ויכירו 5 מפתחות להשגת החיים שהיו רוצים. את הסדנה ידריך מיקי ברקל המסטר טריינר ל-NLP , תלמידו של דר" ריצ'ארד בנדלר ומייסד מכללת NLP לשם שינוי.

"מכיוון שהמחשבות שלנו (המודעות והלא-מודעות) משפיעות על הרגשות שלנו והאופן שבו אנו רואים את המציאות ובכך מגיבים אליה", מסביר מיקי ברקל, אשר יעביר את הסדנה, "היכולת שלנו לשנות את המחשבות האוטומטיות שלנו ע"י שימוש בכלים משיטת ה NLP – תאפשר לנו לחשוב אחרת על העולם, ומתוך כך לשנות את התגובות שלנו לעולם ולהשפיע אחרת על המציאות שלנו. הדבר הזה מאפשר בתורו לשנות את המציאות וכאילו להכפיף אותה לרצונות שלנו. בסדנא נציג שיטות שונות ואת היתרונות הגדולים של תחום ה-NLP ונראה האם באמת ניתן לכופף ברזל בניין בעובי 8 מ"מ עם הגרון – בזכות כוח המחשבה? למה הפחדים שלנו יותר חזקים מהרצונות שלנו? ומי הוא המעצור הגדול ביותר של חיינו, אשר מונע מאתנו להשיג את החיים שמגיעים לנו?".

רוני מסיקה, מנהל מכללת NLP לשם שינוי סניף באר שבע והדרום סיפר כי: "בתור תושב באר שבע ותיק, אני רואה איך העיר מתפתחת מבחינות רבות ואני חושב שזה מן המתבקש להעניק לתושבי העיר גם כלים של התפתחות אישית. בסדנא האחרונה שהועברה ראיתי במו עיני איך אדם שלא חשב לעולם כי יצליח לשבור קרש, עלה לבמה ועשה זאת במכה אחת. אני מתרגש לתת לתושבי באר-שבע בפרט ואזור הנגב בכלל את האפשרות להכיר את השיטה שעיצבה את חיי ומקווה שכמוני ירגישו כלל המשתתפים בכנס ובקורסים".

המכללה להכשרת מאמנים, אומן ורב אומן בשיטת NLP, קיימת כבר עשור עם סניפים ברחבי הארץ. נכון לעכשיו הסתיימו מעל 140 מחזורים במגוון רחב של קורסים. מיקי ברקל, עוסק בתחום מעל עשרים שנים והינו תלמידו ונציגו הרשמי בארץ של ד"ר ריצ`ארד בנדלר מייסד השיטה.  סניפי המכללה נמצאים בכל הארץ ולאחר ביקוש רב הוחלט לפתוח סניף דרומי בבאר שבע שיאגד את כל אזור הדרום.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
היתרונות בפירות וירקות אורגניים
אם אתם מעוניינים לאכול פירות וירקות איכותיים באמת, כדאי מאוד...
אנחנו לא מכירים אף אחד שלא אוהב שוקולד
שוקולד הוא לא כמו עוד סוכריה על מקל או גומי...
כל מה שרציתם לדעת על סלקל לתינוק
כל הורה יודע שהוא יעשה הכל בכדי לשמור על הבטיחות...
איטום נגד חלודה- השיטה המנצחת
קרה לכם פעם שאחרי הגשם גיליתם חלודה על הסורג בחצר?...
אריזה ממותגת: מה זה?
למרות שזה אולי לא נראה הרבה, לאריזה שתבחרו עבור הסחורה...
התקנת חלון אלומיניום
התקנת חלון אלומיניום
האלומיניום ידוע כחומר גלם עמיד, נוח לעבודה, ידידותי לסביבה ולא...
רשת גרג פותחת לאחר חצי שנה למלחמה סניף דגל מחודש בעיר הדרומית שדרות בהשקעה הנאמדת בכ – 550 אלף ₪
כאות הזדהות עם משפחות החטופים יוצב בסניף שלט ענק עם...
מכנסיים ארוכים לגברים
מכנסי דגמ"ח - דגשים לבחירה נכונה
נוסף לנעליים, חולצות וכפכפים, מכנסי דגמ"ח הם פריט לבוש חיוני...
מקלט באולינג: מקלט החיילים של שלום וגידי
לקראת יום מעשים טובים, מיזם הדגל של עמותת רוח טובה...
יצירת סביבת העבודה האידיאלית
השולחן הוא לא רק רהיט, אלא מרכיב חיוני בכל חדר....