Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עו"ד דוד גולן – עו"ד מומחה לתעבורה

עו"ד דוד גולן – עו"ד מומחה לתעבורה

לא מעט אנשים באופן תדיר ויומיומי הן לצרכים פרטיים והן לצרכי עבודה. אנשים רבים נוסעים על הכביש שעות רבות מהיממה. נסיעה על הכביש באמצעות כלי רכב ייעודי, מחייבת עמידה בכל חוקי התנועה הרלוונטיים. נהג אשר לא מציית לחוקי התנועה הוא נהג אשר מסכן הן את עצמו, הן הולכי רגל החוצים כבישים רלוונטיים והן את הנהגים האחרים בכביש. אכיפת חוקי התנועה מחייבת אדם הנתפס עובר על חוק כלשהו, עונש אשר יקבע על פי דרגת החומרה של עבירת התנועה שעבר. לכן במקרים של עבירות תנועה יש ליצור קשר עם עו"ד דוד גולן.

עו"ד דוד גולן - עו"ד מומחה לתעבורה

עונשים שניתן לקבל בגין עבירות תנועה

לא כל עבירת תנועה שתעברו תגרום לכך שתקבלו זימון אוטומטי לבית המשפט. ישנן עבירות תנועה כגון: דיבור במכשיר סלולרי במהלך הנהיגה, נהיגה במהירות העולה על המהירות המותרת על פי חוק ועוד עבירות שונות, אשר אם תתפסו עוברים אותן, סביר להניח שתקבלו דוח כספי וצבירת נקודות לחובתכם. אולם, חשוב מאוד לדעת שאדם אשר צובר יותר מדי נקודות בשל עבירות תנועה שעבר, יכול להגיע בקלות למצב שבו רישיונו יישלל לפרק זמן הנקבע בחוק או לתמיד. ישנן עבירות תנועה אשר האדם העובר עליהם יכול להגיע למשפט פלילי במידה ומעורב בהן אדם אחר שנפגע מהן. כל עבירת תנועה דורשת התייחסות שונה בהתאם למהותה ובהתאם לעונש אשר האדם שעבר עליה עתיד לקבל. חשוב מאוד לדעת שישנן עבירות תנועה אשר יכולות להביא את האדם לקבל עונש מאסר, שלילת רישיון או רישום פלילי. עורך דין תעבורה מקצועי דוד גולן, בעל הצלחות רבות בתחום, הוא הכתובת לפנות אליה בכל מקרה שאדם נתפס בגין עבירת תנועה כזו או אחרת והוא מעוניין בייצוג הולם.

עו"ד דוד גולן – הבחירה הנכונה

עורך דין דוד גולן הינו עורך דין הבקיא בדיני התעבורה על בורים. חשוב מאוד לדעת שבכדי שעורך דין תעבורה יוכל באמת לסייע לך, הרי שאין לבחור אותו באקראי. עורך דין ללא ניסיון משמעותי בתחום, ללא עבר של הצלחות במשפטי תעבורה וסיוע לאנשים שעמדו בפני עונשים כבדים להקל על עונשם או לצאת ללא עונש כלל, לא תמיד יהיה הבחירה הטובה ביותר. בכדי שעורך הדין יסייע לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם עונש שאתם עתידים לקבל על עבירות תנועה, עם ביטול אישומם, עם ייצוג בתשאול משטרתי או במשפט, הרי שחשוב מאוד לבחור אותו בקפידה. כך למשל, עורך דין דוד גולן הינו עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום התעבורה, אשר ייצג לא מעט אנשים בכל בתי המשפט לתחבורה ברחבי הארץ. עורך דין דוד גולן הוא בעל משרד עורכי דין העוסק בתחום והוא עצמו עוסק בו כבר מעל ל30 שנה. הניסיון הרב, המקצועיות, המחשבה החדה והיצירתית ורמת העבודה הגבוהה, הן אלו שהופכות את עורך הדין לעורך הדין המוצלח ביותר בתחום זה. עורך דין זה עושה ימים כלילות למען סיוע לאזרחים שומרי חוק, בהתמודדות עם מצבים בעייתיים אליהם הם נקלעו בשל אי ציות לחוקי תנועה, מעורבות בתאונת דרכים ועוד.

לצפייה בסרטון על עו"ד דוד גולן בחדשות ערוץ 2.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איך מעבירים כסף לחול דרך הבנק?
בהעדר ניסיון וידע פונים רוב הישראלים אל הבנק בן מתנהל...
איזה סגנון דלתות הוא הפופולארי ביותר?
המונח "דלתות קו אפס" עשוי להיות מוכר לכל מי שעשה...
איך לבחור גן ילדים טוב?
בחירת גן ילדים טוב, בין כל גני ילדים שנמצאים באזור...
לימודי מקצועות יופי
לימודי אופנה וכל המקצועות היופי יהיו מבוקשים בעתיד, בדיוק כפי...
עבירות תנועה חמורות שחובה לטפל בהן בהקדם
אין דבר חמור יותר בעיני בית המשפט לתעבורה מאשר עבירות...
קניית עבודות סמינריון
רוצים להתקדם כמה שיותר מהר בלימודים שלכם? למרות הרצון הטוב,...
מגשי פירות
מגשי פירות
מגשי פירות הם פתרון מעולה לחגוג את החגים או כל...
האם מעבר דירה זה אסון?
כללים פשוטים  באריזת חפצים לפני מעבר דירה יחסכו לכם נזק...
מפקח בנייה מומלץ
לבחור צוות מנצח לפרויקט בתחום הנדלן במאמר הבא ננסה לענות...
לקנות את הטוב ביותר במחיר הזול ביותר
תרופות שונות שמטפלות בבעיות אין-אונות או בעיות תפקוד מיני מוכרות...