Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

סורוקה מתחדשת : חדר צנתורי לב חדש.

סורוקה מתחדשת : חדר צנתורי לב חדש.
בתמונה המצ"ב: ד"ר גבי רוזנשטיין, ד"ר מרק וינשטיין, דר' קרלוס כפרי- מנהל יחידת צנתורים, מטילדה טמיר- מנהלת סיעוד יחידת צנתורים, אירית מלכה- אחות ביחידת הצנתורים, נורית אוחיון- אחראית רנטגן במערך הקרדיולוגי, רומי קון- ביוטכנולוג, צחי איל- מהנדס בית החולים, משה שדה- שמשנה למנהל בית החולים, פרופ' דורון זגר, מנהל המערך הקרדיולוגי ופרופ' אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה צילום: דני בן דוד

באירוע חגיגי במערך הקרדיולוגי בסורוקה, נחנכו בשבוע שעבר חדר צנתורי-לב חדש  וארבעה מכשירי אקו מהמתקדמים בארץ ובעולם.

פרופ' אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "צוות המערך הקרדיולוגי המוביל בסורוקה, מציל חיים ומשפר את איכות חייהם של המטופלים בצורה משמעותית. בזכות הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות, ניתן בהחלט לדבר על מהפיכה במערך הקרדיולוגי בסורוקה, למען תושבי הנגב. מדובר בשדרוג משמעותי באחד מהמערכים החשובים ביותר של בית החולים.  פרופ' דודסון מוסיף: "זוהי הזדמנות לברך את מנהל המערך הקרדיולוגיי ואת כל הצוות על עבודתם המסורה, על ההשקעה והאכפתיות כלפי מטופליהם. זהו  מערךך שנמצא על לוח ליבנו, תרתי משמע".


בתמונה המצ"ב: ד"ר גבי רוזנשטיין, ד"ר מרק וינשטיין, דר' קרלוס כפרי- מנהל יחידת צנתורים, מטילדה טמיר- מנהלת סיעוד יחידת צנתורים, אירית מלכה- אחות ביחידת הצנתורים, נורית אוחיון- אחראית רנטגן במערך הקרדיולוגי, רומי קון- ביוטכנולוג, צחי איל- מהנדס בית החולים, משה שדה- שמשנה למנהל בית החולים, פרופ' דורון זגר, מנהל המערך הקרדיולוגי ופרופ' אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה
צילום: דני בן דוד

פרופ' דורון זגר, מנהל המערך הקרדיולוגי בסורוקה: "המערך הקרדיולוגי בסורוקה זוכה היום בשדרוג חשוב ביותר בשתיים מהמעבדות המרכזיות שלנו. מעבדת הצנתורים זוכה לחדר פעולות חדש מהמשוכללים והמודרנים ביותר בעולם,  ומעבדת האקו קיבלה ארבעה מכשירי אקו חדשים, גם הם מהטובים ביותר מסוגם בעולם. זוהי קפיצת דרך טכנלוגית גדולה וחשובה למערך הקרדיולוגי. אני בטוח שבהמשך לעבודה הקשה של הצוות המצוין שלנו נמשיך לתת את הטיפול המקסימלי לתושבי הנגב ונאפשר להם, להרגיש בטוח בסורוקה.  אני מודה להנהלת בית החולים ולצוות הלוגיסטיקה על מימוש החזון של חדר צנתורים חדש ועל הכנסת טכנולוגיות חדשות למערך הקרדיולוגי".

ד"ר קרלוס כפרי, מנהל יחידת צנתורים במערך הקרדיולוגי בסורוקה: "עד לפני כמה שנים, הטיפול בצנתור התרכז בעיקר בהרחבה של העורקים הכליליים. כיום אנחנו מסוגלים גם להרחיב מסתמים ולהשתיל מסתמים תותבים באמצעות צנתור. חדר הצנתורים החדש מאפשר  לנו לבצע את הפעולות הרפואיות בתנאים מקסימליים.

אחד מהדברים החשובים ביותר במהלך ביצוע הפרוצדורה זו איכות התמונה. במערכת זו מדגם רחב של אפשרויות לצפייה איכותית. כמות הקרינה במכשיר החדש נמוכה יותר ויש לו תכונות מכניות מדהימות שמאפשרות לנו להזיז אותו ואת השולחן לכל הכיוונים, מה ש מקל על ההובלה של המטופל ועל השכבתו..

חדר הצנתורים החדש מכיל את כל הטכנולוגיות המודרניות ביותר שקיימות בתחום של קרדיולוגיה פולשנית.

אני מאמין שנכון להיום זה חדר הצנתורים החדיש ביותר שקיים בארץ".

ד"ר נועה ליאל, מנהלת יחידת האקו במערך הקרדיולוגי בסורוקה: "מכשירי האקו החדשים שהוכנסו לאחרונה לשימוש הביאו למהפיכה בתחום האקו בסורוקה. המכשירים החדשים  מאפשרים הדמיה בשיטות חדשניות כמו אקו תלת מימדי ו-STRAIN. תוכנת התלת מימד מאפשרת הבנה מרחבית של מבנים בלב ומשפרת את יכולת האבחון שלנו. אנו נמצאים כיום בחזית היכולת האבחונית של האקו. מדובר בכמות גדולה ומשמעותית של מכשירי אקו מתקדמים ביותר".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מיכאל בנסון המנהל האגדי של אמית באר שבע ומנהל יד שרה הלך לעולמו
הלילה הלך לעולמו מיכאל בנסון, אחד מגדולי המחנכים בבירת הנגב....
יולי משפחתי בקניון עזריאלי הנגב- פסטיבל בייבי, סדנת צילום משפחתית ומגוון סדנאות יצירה לילדים
פסטיבל Baby Time - סדנאות, הרצאות והפתעות להורה ולתינוק, "הצלמניה"-...
המבקר אנגלמן בסיור בעוטף עזה יחד עם ממ"ז דרום של המשטרה: "הביקורת בעת הזו קריטית לשם הפקת לקחים. הכשל ב-7.10 מחייב תיקון יסודי גם למען התושבים שחוזרים לבתיהם בדרום וגם למען תושבי הצפון. ויפה שעה אחת קודם"
מבקר המדינה מתניהו אנגלמן קיים היום (ראשון, 23.6.24) סיור מקיף...
הקרן לעידוד ענף הבנייה יחד עם ארגון הקבלנים בנגב במהלך להכשרת עובדים ישראליים לענף הבנייה בנגב
בצל משבר כוח האדם החמור ממנו סובל ענף הבנייה בישראל,...
אלוף ישראל באתלטיקה: נצנט אביה, תלמיד מקיף אמית באר שבע
שיאן ישראלי U18 החדש ב-110 מ' משוכות, הוא נצנט אביה,...
רשת מחסני השוק, תשיק בתחילת יולי את הסניף ה- 68 שלה בהשקעה של מיליוני שקלים במתחם מסחרי חדש בעיר דימונה
זהו הסניף השני בעיר של הרשת והוא יפתח בשכונת ממשית...
ראש העיר יחיאל לסרי נפגש עם ראש מחוז הדרום של מכבי שירותי בריאות: ״נפעל יחד בשילוב זרועות לקידום רפואת הקהילה״
ראש עיריית אשדוד, ד״ר יחיאל לסרי, אירח היום בלשכתו לפגישת...
היתר בניה ראשון לפרויקט עומרים בשכונת אפיקי נחל באופקים
לפני מספר ימים ניתן היתר בניה ראשון לפרויקט הגדול בשכונת...
על רקע המלחמה עמותת מטב העניקה מענקי לימודים לילדי המטפלות הסיעודיות בבאר שבע
300,000 שקלים יוענקו ל-200 סטודנטים במסגרת קרן ייחודית שהקימה מטב...
הפעיל המצטיין המחוזי: אורי טימסית, תלמיד הישיבה התיכונית בקרית חמ"ד אמית שדרות
'אות הפעיל המצטיין' המחוזי מטעם מינהל חברה ונוער מחוז דרום...