Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ניקוי ספות

ניקוי ספות
ספה {צילום:באדיבות pixsaby}

ניקוי ספות להנאה שלמה מהמוצר

כשקונים ספה משתדלים שזאת תהיה רכישה לשנים רבות ולכן אנחנו גם צריכים לברר אם הספה שאנחנו קונים יכולה לעבור תחזוקה משקמת ומשמרת מבלי שתיפגע בצורה בלתי הפכיה. הכוונה היא לשירות ניקוי ספות בדרך כלל, שירות מקצועי שעושה שימוש בחומרי ניקוי מודרניים כדי לנקות ספה בלי מים וסבון שעלולים לגרום נזק לספה שלכם. כל ספה מורכבת מהמסגרת הנוקשה ומהחלק הרך שלה, ריפוד ובד ריפוד שמכסה אותה. על החלקים האלה אנחנו שומרים ככל יכולתנו ומשתדלים לא ללכלך, אבל בכל בית אין מנוס מלהודות שהספה צוברת לכלוך גם כאשר אנחנו משתדלים מאוד. יש אבק ועפר ולכלוך שנשפך על הספה כתוצאה מאי זהירות עם משקאות ומזון ואם יש לכם ילדים או שאתם מארחים ילדים אתם ידועים שאי אפשר לרסן אותם כלל למשך זמן רב. תמיד ייגרמו נזקים.

חשיבות ניקוי הספה

ניקוי ספה חשוב משום שזה שומר לא רק על המראה הסביר והטוב של הספה, כי אם מבטיח אותנו מפני נזקים בריאותיים בגלל היעדר היגיינה. בבדי הריפוד ובכריות נספגים חומרים שמעודדים שגשוג של בקטריות וחיידקים גורמי מחלות, שלא לדבר על אי נעימות ממטרד הריחות והכתמים המכוערים שבאמת הופכים ישיבה על הספה לאי נעימות מתמשכת. הניקוי חייב להיעשות אחת לכמה זמן, ואם יש ילדים רצוי לפחות פעמיים בשנה כדי להבטיח את שלומם ואת בריאותם. זכרו גם כי עודף החומרים המזהמים שנספגים בריפוד ובכריות הופכים למעוררי רגישויות ואלרגיות שונות שאפשר למנוע אותן מראש.

את מי להזמין לצורך הניקוי?

ספה {צילום:באדיבות pixsaby}

צוות ניקוי מקצועי חייב להיות בעל ידע בחומרים המודרניים השונים שמהם מייצרים ספות כמו גם חומרים ישנים ומסורתיים, כאשר מדובר בריהוט עתיק. ריהוט יקר וריהוט עתיק הם בין פריטי הריהוט שדורשים תחזוקה מעולה כל הזמן ולאורך כל השנה, ואי אפשר ששימוש בחומרים חריפים ושגויים יגרום לנזק חמור לריהוט היקר. הקפידו לקבל מידע מצוות הניקוי ובקשו לראות כתב אחריות וביטוח מקצועי מלא על הטיפול בספות לפני תחילת העבודה. כל ספה מגיבה אחרת אבל בסך הכל לספות יש כללי ניקוי מחמירים קבועים ובסיסיים שאנשי מקצוע אמורים להכיר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הונחה אבן הפינה למרכז המסחרי Hola בשכונת רמת שקד באופקים: "המטרה – ליצור את מרכז הבילוי והפנאי המוביל באזור"
במעמד ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, היזם גבי בורדוביץ ומכובדים...
מלחמת חרבות ברזל - כל הידיעות
ימים לא פשוטים עוברים על העם שלנו - עם זאת...
איך תדעו אם עסקת הנדל"ן שהציעו לכם טובה באמת?
יש המון סיבות למה נדל"ן נחשב לבטוח יותר מהבורסה, ולמה...
חברת הפוד-טק הישראלית Better Juice, המפתחת טכנולוגיה מוגנת פטנט להפחתת סוכר במיצים טבעיים והפיכתם לסיבים פרוביוטיים, תוך שמירת הטעם הטבעי, מתקדמת לייצור מסחרי מלא ומובילה מהפכה בשוק המשקאות העולמי
חברת הסטארט אפ הפועלת בשווקים גלובליים, משיקה רשמית בפארק המדע...
רכיבה חשמלית - העתיד של תחבורה בת קיימא
ככל שהעולם ממשיך לאמץ חלופות ברות קיימא, רכיבה חשמלית הופיעה...
רשת מחסני השוק פותחת סניפים חדשים
רשת מחסני השוק השלימה את הסבתו של סניף קו-אופ בצור...
שי ייחודי ומושלם לחגיגה נהדרת
שי ייחודי ומושלם לחגיגה נהדרת
אחת הדרכים המיוחדות ביותר והיפות ביותר להעניק מסיבת סוף שנה...
וילונות גלילה להשלמת עיצוב החלל שלכם
וילונות גלילה מעוצבים הם פתרון מסוגנן ופרקטי לכל חלל. הם...
עיצוב גינה
כל כך הרבה עיצובים וסגנונות ניתן להביא לידי ביטוי בגינות...
פלימוביל
אחד המותגים המבוקשים ביותר בקרב ילדים אשר שמחים מאוד לקבל...