Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ממשיכים לטפח ולקדם את התעסוקה בנגב

ממשיכים לטפח ולקדם את התעסוקה בנגב
קורס בנטגב ערד באדיבות נטגב ערד

קורס חדשני ליזמים ובעלי העסקים להגדלת מכירות

 NETGEV ערד מבית ארץעיר הודיע כי יגדיל את פעילותו למען העסקים, ומעתה יכשיר ויעודד פיתוח עסקים קטנים ובינוניים על ידי קורסים והשתלמויות. כחלק מהשינוי, המקום החל להציע שלל סדנאות והרצאות במחירים מסובסדים. השבוע יפתח קורס לבעלי העסקים לשיפור תהליכי המכירה ולהגדלת ההכנסות בקרב העסקים המקומיים. הקורס, שיתקיים מטעם  מעוף סניף דימונה נגב מזרחי הוא יריית הפתיחה לתכנית שנתית עשירה של NETGEV ערד לעסקים והיזמים באיזור

לאחרונה החליטו בהנהלת NETGEV ערד להעלות הילוך בקידום העסקים באיזור, ומעכשיו המקום ישמש לא רק כחלל עבודה ליזמים ולעסקים, אלא גם כמרכז להעשרה ולהתניית כלים חשובים לעסקים באיזור. אם עד כה עסקים מאיזור ערד היו צריכים לנסוע למרכז בכדי לקבל הכשרה מקצועית ואיכותית, היום יוכלו להנות בעלי העסקים מההרצאות האיכותיות קרוב לביתם. בין הקורסים שהתקיימו לאחרונה: קורס בניית אתרים בWordPress,, סדנה בנושא machine learning ובינה מלאכותית בשימוש AMAZON AWS, סדנאות לעצמאיים בהן לומדים כיצד להתנהל נכון עם הפנסיה, קורס לגוגל ממומן, קורס אינסטגרם ופייסבוק ממומן, קורס לחרדיות הרוצות לפתוח עסק ועוד.

לאור הצלחת הקורסים, החליטו בNETGEV ערד לפתוח קורס מכירה אפקטיבית מבית מעוף סניף דימונה נגב מזרחי, בעלות מסובסדת. הקורס יתפרס על פני חמישה מפגשים והוא יחל ב-15/01, ובו יקבלו בעלי העסקים כלים שימושיים לשיפור יכולות המכירה ושיפור התקשורת הבן-אישית והקשר עם הלקוחות. בכל מפגש יציג המרצה, אמירם גולדשטיין, בפני בעלי העסקים כיצד להציג את העסק נכון, לשמר יחסים עם לקוחות, יחזק את היכולת להעביר מסרים, עמידה בפני מנהלים ועמיתים ועוד.

סול ליזרבראם, נשיא JNF: "JNF גאה להיות חלק ממקימי רשת ה-NETGEV  ומברכת את NETGEV ערד על ההחלטה לתמוך בעסקים המקומיים. מדובר בקרקע פורייה לחיזוק היזמים המקומיים וליצירת שיתופי פעולה עסקיים, אשר מרחיבים את אפשרויות התעסוקה באזור.  החזון של JNF הוא פיתוח הנגב וזה מתאפשר רק בזכות השותפות שלנו עם ארגונים מדהימים כמו NETGEV וארץעיר".

בלה אלכסנדרוב, מנכ"לית ארגון ארץעיר, הארגון המפעיל של רשת ה NETGEV"יזמות היא חדשנות ומציאת פתרונות חדשים. מהיזמים שלנו ב- NETGEV , אנחנו לומדים עד כמה יזמות יכולה להיות ייחודית, ולענות על בעיות חברתיות מקומיות. מטרת ארץעיר היא לפתח איכות חיים קהילתית בערי הפריפריה, ולהוביל את הערים הללו להיות חוד החנית בתחומים רבים, ביניהם תעסוקה חדשנית ויזמות. לצד הטכנולוגיה המתקדמת אחד המפתחות להצלחה טמון בידע מקצועי. מערך ההכשרות, הסדנאות והקורסים החדשים ב NETGEV ערד, הם המפתח להצלחה עבור היזמים".

ה- NETGEV היא יוזמה, בהשקעה של מיליונים, שמטרתה להוביל את הנגב להיות חוד החנית של תחומי תעסוקה חדשניים ומודל עבודה מרחוק, והיא הוקמה בשיתוף, אשכול נגב מזרחי, המשרד לשוויון חברתי, Cisco, מרכז לאודר לתעסוקה, ארץעיר, JNF USA, הרשויות המקומיות דימונה, ערד וחורה, החברה הכלכלית ערד והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה באמצעות מערך מעוף מרחב דרום.

ב-  NETGEVהאבים מעוצבים, עם חדרי ישיבות, אינטרנט סיב אופטי מהיר ומערכת V.C מתקדמת, המאפשרת שיחות וידאו עם כל מקום בארץ ובעולם, קורסים טכנולוגים מבית האקדמיה שלCisco , מנטורינג וליווי אישי ליזמים, ומפגשים עם בכירים מתחום הטכנולוגיה.

קורס בנטגב ערד באדיבות נטגב ערד

קורס בנטגב ערד באדיבות נטגב ערד
קורס בנטגב ערד באדיבות נטגב ערד
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בתי החולים בדרום ירימו את הכפפה? בעקבות מותו הטראגי של החייל שנדבק בפטרייה בעזה- קריאה בארגון "חברים לרפואה" שהשתתף במאמץ הבאת התרופה הניסיונית ארצה: "לערוך בבית חולים בישראל את הניסוי בתרופה כדי שתהיה זמינה לטיפול מיידי בחיילים שנדבקים"!
בעקבות מותו המצער של חייל המילואים חנן דרורי הי"ד שנדבק...
מאילת לסורוקה: התלמידים המפונים משדרות בביקור חולים לחיילים פצועי המלחמה
יוזמה מרגשת - התלמידים המפונים משדרות יצאו מאילת לביקור פצועי...
לא שוכחים את הנופלים! מיזם "זוכרים את הנופלים" בהובלת תושבי מושב שוקדה
תושבי מושב שוקדה החליטו לקדם מיזם שבמהלכו הם יבקרו משפחות...
משלחת מנהיגי חינוך בקהילות יהודיות ברחבי העולם ביקרה השבוע באופקים
משלחת מנהיגי חינוך מובילים בקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארה"ב, קנדה,...
בתי החולים בדרום ובשפלה מתכוננים לקליטת פצועי מלחמה ומזניחים את הכוננות לגל חורפי חדש של המגיפה?
התחלואה בקורונה בעולם ובישראל במגמת עליה, אך קיים חשש שבתי...
הפרויקט להזנקת התיירות בערד יוצא לדרך: החברה הממשלתית לתיירות רגע לפני בחירת קבלן לביצוע פרויקט תצפית 'סף המדבר'
על אף המצב הביטחוני, החברה הממשלתית לתיירות ממשיכה לעבוד על...
בעקבות ההשלכות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף עמותת שניר משיקה תוכנית הכוונה עסקית
לאור ההשלכות הרוחביות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף...
אוספים את השברים – פרויקט פסיפס באופקים
אוספים את השברים – פרויקט פסיפס בהשתתפות תושבי אופקים מכל...
מגדלים את דור ההמשך של החקלאים: חברת אדמה מקימה קרן למימון תארים אקדמיים בתחומי החקלאות
תוכנית המלגות החדשה של אדמה כוללת מימון מלא של כ-25...
לראשונה באופקים: כנס מקצועי לבעלות ובעלי עסקים מקומיים
כנס מקצועי לבעלות ובעלי העסקים המקומיים התקיים השבוע לראשונה באופקים....