Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מה עושים כדי לסיים פרק ישן ולהתחיל חדש?

מה עושים כדי לסיים פרק ישן ולהתחיל חדש?
קרדיט - Canva

חלומות על הקמת חברה משלכם יכולים להיקלע למשבר שמחייב לסיים את הפרק הנוכחי על מנת להתחיל מחדש. לא כל חברה יכולה להיסגר בגלל חוסר פעילות או משום שמיציתם את עצמכם והגעתם למצב שהפקתם ממנה את כל הרווחים שאפשר. לעתים קורה שחברה נכשלת בגלל צעדים שגויים כמו קבלת החלטות שגרמה למשבר או שותפים שאינם מתאימים, ובמצב כזה לא פעם נותרים חובות שיש לשלם. החדשות הטובות הן שבמצב של פירוק חברה מרצון עם חובות, קל יותר להגיע להסכמה בין הדירקטורים ובין הרשויות כאשר יש לה כושר פירעון. במקרה כזה יש להחתים את כל הדירקטורים על תצהיר כושר פירעון, לכנס את האסיפה לדון בהחלטה ולתכנן אותה, למנות נאמן שמקובל על כל הצדדים שמטפל בכך ומסדיר את חובות החברה עד תומם במשרד רשם החברות. על מנת לעשות זאת נכון נחוץ לכם עו"ד אמין שמתמצא בתחום זה ויש לו ניסיון בתחום הבנקאות, דיני חברות, ביורוקרטיה שכרוכה בכך וגם יכול לנהל את פירוק החברה לשביעות רצון כל המעורבים בדבר. מי שמנהלת עבור לקוחותיה פירוק חברה ואת כל ההליכים מול הרשויות ובממסד היא עורכת הדין מאיה הררי-לביא, שעוסקת בכך כבר שנים רבות לשביעות רצון לקוחותיה.

חובות אפשר להסדיר

חובות של עסקים וחברות הם בורות פיננסיים למי שאינו מבין בכך ונבהל מול הסכומים השונים. אולם כאשר בודקים את מאזן החברה ויכולים למצוא מקורות מימון חובות אפשר לבצע מחיקת חובות לבנקים, אם תנוהל נכון בידי מי שמתמצא בכך. עליכם למצוא את האדם שיערוך את בדיקת כל המסמכים, הנכסים והחשבונות של המפעל או החברה, ויסדיר את תשלום החובות לאחר מכן. אם לא יהיו מקורות להחזר החובות הוא יוכל לעזור לכם להגיע להסדר פריסת תשלומים וחובות מול הנושים בניצול כל האפשרויות שמצויות לרשותכם.

בין כספים לחוק

התחום שמערב כספים וחוקים הוא תחום מורכב שרק מי שהתמחה בכל נבכיו ודקויותיו יכול לספק לכם שירות מלא ואחראי. הניסיון הרב של עו"ד שכבר עסקה בפירוק והקמה של חברות ועסקים ובכל מה שקשור בניהול העניינים הפיננסיים שלהם מול רשויות ובנקים, הוא זה שמכשיר אותה לייצג אתכם ולנהל את התחום הזה למענכם. אתם רוצים שכל הנושאים שקשורים לניירת ותשלומים שונים ינוהלו ללא השמטות והחמצות ולכן עורכת הדין מאיה הררי-לביא תשמח להעמיד לרשותכם את ניסיונה הרב ואת הידע שצברה כדי להבטיח לכם ראש שקט בניהול החברה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שמן זית – הסבון הטבעי המושלם
שמן זית הוא ללא ספק אחד ממצרכי המזון הקדומים בהיסטוריה...
סוגים של חקירות: מה ההבדל ואיך להתנהל בכל אחת?
דרכה של המשטרה לקבל מידע אשר יעזור לה לבנות את...
איך נשתמש בטכנולוגיה כדי להגן מפני שריפה
אנחנו חיים בעולם דיגיטלי, מהיר ודינמי. אנחנו היום למעשה, כל...
פינוקים שכל אישה תשמח לקבל
מי מאתנו לא מכיר את התחושה הזאת שאנחנו רוצים לפנק...
מה זה דיכאון ואיך מתמודדים איתו?
נפש האדם הוא מה שרבים מכל העולם מנסים לחקור בכל...
למה חשוב להשקיע במכירות ובשיווק לספר הביכורים שלך
למען האמת זהו מאמר שיעזור לך להבין איך זה עובד,...
משרד הביטחון מאיץ את העבודות להקמת קריות המודיעין והתקשוב של צה"ל בנגב
מנכ"ל משרד הביטחון בסיור בבאר שבע: "הערך האסטרטגי והמבצעי של...
קניון עזריאלי הנגב מקבוצת קניוני עזריאלי, ממשיך להתחדש בתמהיל החנויות שלו ומשיק מתחם מכונות משחק לכל המשפחה KiddyPlay
הטבה מיוחדת תוצע בימים הקרובים באופן בלעדי באפליקציית עזריאלי לכמות...
ממשיכים בהריסות המבנים ביישובי העוטף לאחר השלמת הריסות המבנים הציבוריים בקיבוץ בארי החלו השבוע בהריסות בתי המגורים שנפגעו ב -7 באוקטובר
קבוצת טלאור כראדי שנבחרה לבצע את עבודות הריסות המבנים ביישובי...
"מאפשרים לבני הנוער להאמין בעצמם": תוכנית גשר לאקדמיה של קרן אלעזרא לזולת וקרן אייסף מסכמת שנה באשקלון
התוכנית מסייעת לשיפור הישגים לבגרות ומעודדת השתלבות באקדמיה בעתיד; מפגש...