Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מאות סטודנטים ומרצים חגגו בר מצווה לילדי בית הספר "אורים"

מאות סטודנטים ומרצים חגגו בר מצווה לילדי בית הספר "אורים"
צילום: באדיבות יח"צ צבי תקשורת והוצאה לאור

במסגרת יום המעשים הטובים  ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, סגל המכללה והסטודנטים חגגו עם תלמידי בית הספר אורים את חגיגות בר ובת המצווה. בנוסף, בהמשך היום מאות משפחות ותושבי העיר הגיעו להפנינג ענק ברחבי הקמפוס שם שיחקו במשחקי מחשבה, תרמו בעצמם והצטלמו עם שחקני הפועל באר שבע.

 SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון חגגה היום, לרגל יום המעשים הטובים, בר ובת מצווה לתלמידי כיתות ז'-ח' מבית הספר "אורים" שבבאר שבע. הילדים הגיעו  למכללה כשהם לבושים במיטב בגדיהם, מלווים במשפחותיהם וצוות בית הספר "אורים".

כבר בכניסה למכללה חיכתה לילדים הפתעה- תהלוכה מלווה בשופרות, נגנים ומאות סטודנטים וצוות שהגיעו לזרוק אל עבר הילדים המרוגשים סוכריות ולשמוח בשמחתם. לאחר התהלוכה נכנסו האורחים לבית הכנסת החדש של המכללה לטקס בר המצווה בניצוחו של הרב שניאור מבית חב"ד באר שבע. לאחר הטקס ההלכתי התקיים גם טקס ברחבת המכללה כאשר הילדים רקדו, שרו ואף קיבלו מתנות לכבוד החגיגה. הסטודנטים וסגל ההוראה ליוו את חתני וכלות המצווה שעלו לתורה עם תפילין שנתרמו מעמותת "לב אל לב".

צילום: באדיבות יח"צ צבי תקשורת והוצאה לאור

"אני נרגש לראות את כל האורחים שהגיעו לחגוג את בת ובר המצווה אתנו במכללה" סיפר פרופ' יהודה חדד, נשיא SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון בטקס, כשהתרגשותו ניכרת עליו, והוסיף "יש אור גדול בעיני הילדים שעומדים פה מולי. אני גאה שהמכללה שלנו לקחה חלק במצווה כל כך גדולה, ומודה גם לבית הספר אורים על שיתוף הפעולה שיצר כל כך הרבה שמחה ואושר".

החגיגה המרגשת היוותה רק יריית פתיחה לחגיגות יום המעשים הטובים. בהמשך היום חגגו במכללה בהפנינג ענק שנפתח לקהל הרחב של באר שבע, במסגרתו הוקם בקמפוס שוק ססגוני לעידוד צרכנות אקולוגית נבונה, עם מגוון דוכני ספרים, ביגוד צעצועים ותחפושות, כאשר כל ההכנסות מהדוכנים עברו כמובן לתרומה. בנוסף, במתחם המכללה הפעילה המכללה בשיתוף עם פארק קרסו למדע, מנהיגות מדעית, חברי הסגל והסטודנטים, מתחם ענק לילדים עם עשרות הפעלות מדעיות, חווייתיות ושלל אטרקציות נוספות לקהל הרחב.

תחנות המשחק נוהלו על ידי סטודנטים של המכללה וחברי ארגון "מנהיגות מדעית". אורחי הכבוד בהפנינג היו שחקני הפועל באר שבע שהגיעו אף הם לתרום לקהילה ולעשות טוב.

מעבר לפעילויות בתוך המכללה, במשך היום סטודנטים של SCE יצאו לבתי אבות, מרכזי קליטה ובית החולים סורוקה, שם חילקו ספרים במחלקות הילדים. בנוסף, הסטודנטים עברו בין בעלי עסקים ואספו מזון לנזקקים.

 

 

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מכינת אופקים למדע הוקירה את יוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...
"משרדי הממשלה השונים מתעקשים להתחפר בקריטריון שרירותי, מפלה, אשר ההנמקות לו אינן רלוונטיות"
עיריית אופקים עתרה השבוע לבג"צ, בדרישה להכיר בכל תושבי העיר...
בשורה לתושבי אופקים: מהפכת תאגידי האנרגיה ברשויות המקומיות בדרך לעיר מהלך שיוזל עלויות, ישפר את השירות ויפחית את זיהום האוויר וכן קידום תוכנית הטמנת קווי החשמל להגברת אמינות מערכת החשמל בשגרה ובחירום ושיפור נראות פני העיר
שר האנרגיה והתשתיות וחבר הקבינט המדיני ביטחוני, אלי כהן, קיים...
"ספגנו רימונים וטילים בכל רגע, אבל רוח הלחימה, הגאווה לאומית ותחושת שליחות הרימו אותנו"
היום התקיימה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע עצרת...
ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, בעצרת הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה: "כולנו עומדים מול אויבנו כאיש אחד"
"מזה חודשים רבים שאנחנו בעיצומה של מלחמת קיום, ונחשפים לגבורתם,...
לזכרם: 1,500 תלמידים שרים ומחזיקים את תמונת 1,500 הנופלים
מקיף אמית באר שבע, ערך השבוע שירת המונים לקראת יום...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה : דרום – 3 מפה...
3 יצירות של כוריאוגרפים מהדרום בערב אחד! לירן מיכאלי, אורן לזובסקי,...
תינוקת כבת שנה ננעלה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותה בשלום
איחרתי לעבודה אבל התחושה לחלץ עצומה, מענה נהדר של המתנדבים"*...
חידושים באולימפיאדת המגמות של "עתיד"
אולימפיאדת המגמות הטכנולוגיות של רשת החינוך "עתיד" התקיימה במוזיאון ארץ...
מכינת אופקים למדע תערוך טקס הוקרה ליוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...