Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

למה לפנות אל סיוע רפואי ומשפטי מיד לאחר תאונה

למה לפנות אל סיוע רפואי ומשפטי מיד לאחר תאונה
קרדיט - Canva

תאונות דרכים הן בלתי צפויות ועלולות לשבש את החיים בכל מיני דרכים. הן יכולות לגרום לנזקים פיזיים או נפשיים ולהותיר אותנו מצולקים בצורה גופנית, מנטלית או גם וגם. עם זאת, לא מדובר בעניין שצריך לעבור אל סדר היום, גם כאשר הנזק שנגרם הוא אולי מזערי. תסמינים ובעיות שנגרמו עקב התאונה לא תמיד מופיעים ישר, אלא עלולים להתפתח לאורך זמן או בעקבות פעולה מסוימת שמהווה טריגר לאותה הפציעה הישנה בעתיד. מסיבה זו, בדיקה רפואית מקיפה לאחר תאונה היא הכרחית, כדי שבמידה ובעתיד העניין יסלים, תהיה לכם אסמכתא. על הליכים כאלו ועוד יכול להמליץ עורך דין תאונות דרכים במרכז, בצפון, או בכל אזור אחר בארץ, אשר יטפל במקרה שלכם. התייעצות עם עורך דין מומלצת כבר מרגע התאונה, במידה שניתן לעשות זאת וכדאית לביצוע מוקדם ככל האפשר.

מתי תאונה מערבת גם התנהלות מול הביטוח הלאומי

כאשר מדובר בתאונה שהיא גם תאונת עבודה, למשל, כאשר עברתם תאונת דרכים בדרככם למקום העבודה, בדרך הביתה ממקום העבודה, או בזמן פעילות מסוימת שקשורה לעבודה, תצטרכו להגיש גם תביעה בגין תאונת עבודה. כמו כן, כאשר הפגיעה מהתאונה הותירה אתכם עם נזק שגרם לנכות או לאובדן של כושר עבודה, גם אז תצטרכו לעמוד אל מול הביטוח הלאומי במסגרת התביעה לפיצויים. הביטוח הלאומי אמור לספק לכם קצבה מסוימת במידה וימצא כי אתם אכן זקוקים לה עקב התאונה, אך מדובר במשימה שאינה פשוטה לביצוע בצורה עצמאית. עורך דין מומחה לביטוח לאומי לצדכם יכול לסייע בארגון והגשה של המסמכים, כמו גם לוודא כי אתם יודעים בדיוק אילו מסמכים עליכם להגיש ומתי. כמו כן, עורך הדין יכול ללוות אתכם לועדות הרפואיות או לייצג אתכם בהן ולהכין אתכם לשאלות שישאלו אתכם בועדה בהסתמך על מקרים דומים שטיפל בהם לפני כן.

יתרונות נוספים בעבודה עם עורך דין

עם חותמת משפטית ועבודה מדויקת, פנייה אל עורך דין מסייעת גם לוודא כי התביעה המוגשת לביטוח תהיה קשה יותר לדחייה וכן, להוביל לקבלת הפיצויים שאכן תהיו זכאים אליהם ולא סכום נמוך יותר שהביטוח אולי ירצה שתתפשרו עליו. במידה ואתם זקוקים לעזרתו של עורך דין מומחה לביטוח לאומי, או עורך דין שיסייע לכם עם תביעת ביטוח, פנו אל משרד עורכי הדין דניאל חלדרוב. המשרד מציע ייעוץ מקצועי כולל וליווי מקיף לאורך ההליכים, החל מהשלבים הראשונים ועד לסיום ההליכים. עבודה עם הצוות המקצועי של משרד עורכי דין דניאל חלדרוב מבטיחה טיפול יסודי בכל היבטי התיק, כמו כן, במשרד תוכלו לקבל גם ייצוג מיומן ומקיף בערכאות השונות. אל תתפשרו על הכסף שלכם, קבעו פגישת ייעוץ והבטיחו את הטיפול המסור ביותר בתיק שלכם והגעה לפיצויים הולמים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
ראיון עם גבי פרידמן על יזמות עסקית
בראיון הבא, גבי פרידמן, יזם ומנהיג בתחום העסקי, ישתף אותנו...
היתרונות בפירות וירקות אורגניים
אם אתם מעוניינים לאכול פירות וירקות איכותיים באמת, כדאי מאוד...
לקראת הקמת בית חולים שני בבאר שבע הנהלת מאוחדת בביקור בשטח
לאחר שממשלת ישראל אישרה באופן סופי את הקמתו של בית...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה : דרום – 3 מפה...
3 יצירות של כוריאוגרפים מהדרום בערב אחד! * לירן מיכאלי *...
הרצאות קצרות, השראה גדולה: תלמידות כיתת נחשון העירונית באירוע שיא
ביום חגיגי ומיוחד שנערך ביוזמת כיתת נחשון בקריית החינוך בן...
אנחנו לא מכירים אף אחד שלא אוהב שוקולד
שוקולד הוא לא כמו עוד סוכריה על מקל או גומי...
איך פותרים סכסוכים ללא הגעה לבית משפט
סכסוכים הם מועדים לקרות, שכן, לא הכל תמיד עובר בצורה...
עיצוב ויופי בהתאמה אישית עם ד"ר טל קפלן
להחזיר לשפתיים את החיוך – עיבוי שפתיים עם ד"ר טל...
מה הכי חשוב בבחירת לופט למסיבת רווקות בדרום
מסיבת רווקות היא ללא ספק סיבה משמעותית למסיבה ואכן כזו...
מכינת אופקים למדע הוקירה את יוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...