Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ליווי אישי עד רכישת הנכס

ליווי אישי עד רכישת הנכס
קרדיט - Pixabay

בעסקה החשובה ביותר של רכישת נכס למגורים או לעסקים יש פרטים רבים שגם מי שמתמצא בפיננסים לא יכול להתמודד אתם לבד. הלוואה שנוטלים על מנת לרכוש נכס הופכת למורכבת יותר לא רק ככל שהמחיר גבוה יותר, אלא גם כאשר מדובר בעסקה שמיועדת לרכישת נכס לעסקים. במקרה כזה, בגלל ההטבות ומצב האיתנות הפיננסית שלכם יש צורך בהרבה יותר הליכים עד לאישור המשכנתא. ההליכים ממושכים וכוללים הוכחות שמוגשות לבנק כדי להבטיח את החזר ההלוואה והתחייבויות שונות של נוטל המשכנתא שהוא יכול להחזיר את המשכנתא. מצד שני, גם הסיכון גבוה יותר משום שהנכס משועבד לבנק עד גמר ההחזרים, ולכן חשוב עוד יותר להיעזר בשירותי יועצת משכנתאות שתלווה את התהליך ותיקח אתכם צעד צעד עד חתימת העסקה המוצלחת ורכישת הנכס. חנה אבייב, יועצת משכנתאות ופיננסים מוסמכת, מצווה אתכם בכל עסקה שבה תרצו לרכוש נכס ולעשות את זה בתנאים המשתלמים ביותר.

לנהל עסק מצליח ולשלם פחות

כשמקימים עסק יש לכם יכולת החזר גבוהה מטבע הדברים, ולכן אתם הופכים להיות שותפים רצויים לכל בנק שירצה לעשות אתכם עסקים ולהשתתף ברווחים בדרך זו או אחרת. משום כך, יש לכל משכנתא עסקית כזאת כמה יתרונות שמהם נהנה בעל העסק, בניגוד למי שנוטל משכנתא פרטית. לבעל עסק יש אפשרות לקבל תנאים נוחים יותר להחזרת המשכנתא, ריבית נמוכה יותר, אפשרויות מינוף גדולות יותר וגם הטבות מס שהוא יכול לנצל בדיווחים שלו לרשויות. אולם כדי ליהנות מכל היתרונות האלה תצטרכו להוכיח את היכולת שלכם לעמוד בהחזרים ותהליך הבדיקה על ידי הבנק ממושך יותר. עם זאת, יש לכם גם יותר אפשרויות לבקש מכמה בנקים את ההצעות שלהם ואת הכדאית ביותר תוכלו לבחור בעזרת יועצת המשכנתאות שלכם שמלווה אתכם בתהליך. יחד איתה תוכלו להציג את הדוחות הכספיים שלכם ואת התזרים שלכם ועד כמה אתם יכולים לעמוד בהחזרים השונים.

דירה ראשונה במחיר זול יותר

היתרון הגדול של דירה שפרויקטים המוצעים לחסרי דיור הוא המחיר, ויתרון נוסף הוא שתוכלו לקבל תנאים טובים ונוחים יותר להחזר המשכנתא. אולם כדי לדעת מהי יכולתכם לעמוד בכך והאם זה כדאי לכם, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות מחיר למשתכן, שמתמצא בכל פרטי ההסדר שמוצע לאנשים שרוכשים דירה כזאת. פרויקטים אלה לא מתאימים לכל אחד משום שרבים מהם נמצאים עדיין בהליכי בנייה ויש לקחת לפעמים כפל תשלומים של משכנתא יחד עם שכר דירה, עד שהפרויקט מוכן. לכן, חנה אבייב, יועצת משכנתאות ופיננסים מוסמכת תבדוק את הכדאיות של הפרויקטים האלה למענכם והאם תוכלו לעמוד בהם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שמן זית – הסבון הטבעי המושלם
שמן זית הוא ללא ספק אחד ממצרכי המזון הקדומים בהיסטוריה...
סוגים של חקירות: מה ההבדל ואיך להתנהל בכל אחת?
דרכה של המשטרה לקבל מידע אשר יעזור לה לבנות את...
איך נשתמש בטכנולוגיה כדי להגן מפני שריפה
אנחנו חיים בעולם דיגיטלי, מהיר ודינמי. אנחנו היום למעשה, כל...
פינוקים שכל אישה תשמח לקבל
מי מאתנו לא מכיר את התחושה הזאת שאנחנו רוצים לפנק...
מה זה דיכאון ואיך מתמודדים איתו?
נפש האדם הוא מה שרבים מכל העולם מנסים לחקור בכל...
למה חשוב להשקיע במכירות ובשיווק לספר הביכורים שלך
למען האמת זהו מאמר שיעזור לך להבין איך זה עובד,...
משרד הביטחון מאיץ את העבודות להקמת קריות המודיעין והתקשוב של צה"ל בנגב
מנכ"ל משרד הביטחון בסיור בבאר שבע: "הערך האסטרטגי והמבצעי של...
קניון עזריאלי הנגב מקבוצת קניוני עזריאלי, ממשיך להתחדש בתמהיל החנויות שלו ומשיק מתחם מכונות משחק לכל המשפחה KiddyPlay
הטבה מיוחדת תוצע בימים הקרובים באופן בלעדי באפליקציית עזריאלי לכמות...
ממשיכים בהריסות המבנים ביישובי העוטף לאחר השלמת הריסות המבנים הציבוריים בקיבוץ בארי החלו השבוע בהריסות בתי המגורים שנפגעו ב -7 באוקטובר
קבוצת טלאור כראדי שנבחרה לבצע את עבודות הריסות המבנים ביישובי...
מיכאל בנסון המנהל האגדי של אמית באר שבע ומנהל יד שרה הלך לעולמו
הלילה הלך לעולמו מיכאל בנסון, אחד מגדולי המחנכים בבירת הנגב....