Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

כיל תקיים כנס לעידוד וקידום ספקים מקומיים מהנגב במסגרת מיזם ביזבנגב של הרשות לפיתוח הנגב

כיל תקיים כנס לעידוד וקידום ספקים מקומיים מהנגב במסגרת מיזם ביזבנגב של הרשות לפיתוח הנגב

כיל תקיים החודש (19.7) כנס ספקים, בו ייחשפו בעלי עסקים מקומיים מהעיר באר שבע ומהנגב כולו למערך הרכש של החברה, שהינה מעסיקה מרכזית בנגב. בכנס, שמתקיים כחלק מפעילות המיזם הכלכלי ביזבנגב הפועל בהובלת הרשות לפיתוח הנגב בתמיכה וליווי של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, ייחשפו בעלי העסקים לאנשי הרכש של כיל ויתקיים חיבור בלתי אמצעי בינם לבין הספקים הפוטנציאליים.

בכנס ישתתפו ספקים מהנגב מתחומי שירותי אחזקה ותחזוקה, לוגיסטיקה, רכש טכני יצורי, קבלנים רשומים, מחשוב ושיווק. במסגרת הכנס יתקיימו שולחנות עגולים עם מנהלי הקטגוריות בחברת כיל והספקים הרלוונטיים בתחום, ויתקיים שיח שמטרתו חיבור של יותר ויותר ספקים מהנגב למערך הרכש של כיל.

את מיזם "ביזבנגב" מובילה הרשות לפיתוח הנגב בתמיכה וליווי של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. הכנס הוא חלק מפעילות רחבה של המיזם, שהוקם לפני כשלוש שנים במטרה להביא לפיתוח כלכלי אזורי, תוך שימת דגש על עסקים קטנים ובינוניים. מטרת העל של המיזם היא להביא למצב שבו מוסדות העוגן הגדולים בנגב יבצעו את מרבית הרכש שלהם מהספקים באזור. כיל הייתה מהראשונים להצטרף לפעילות המיזם והיא שותפה פעילה בפורום מנהלי הרכש האזורי.

אריאל משעל, מנכ״ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ציין כי חיזוק התעסוקה המקומית הוא יעד. ״ביזבנגב הוא אחד המיזמים הכלכליים המשפיעים ביותר על הכלכלה המקומית בנגב. חשוב להבין כי העסקים הקטנים והבינוניים מהווים את מנוע הצמיחה של הכלכלה והחשיבות של שילובם במערכי הרכש וההתקשרויות של המוסדות המובילים בנגב היא רבת חשיבות. מיזם ביזבנגב חולל מהפכה של ממש בשלוש שנות פעילות ובעקבות ההצלחה של תשתית האינטרנטית פורצת הדרך והחדשנית של ביזבנגב, לצד כנסי העסקים והפעילות המקיפה והמעמיקה לאורך השנה, הועתק המיזם גם לגליל ואנו בטוחים שהוא ישפר משמעותית את פני הכלכלה גם באזור זה, ממש כפי שקרה בנגב".

עידו ליליאן, מנהל רכש גלובלי בכיל, הוסיף: "כיל, כמעסיקה הגדולה בנגב, שמה לעצמה כיעד וכערך להיעזר ולתת תעסוקה לספקים מהדרום. אנו שמחים לקיים את כנס העסקים לעידוד הרחבת מעגל הספקים הדרומיים של החברה. הנגב הוא הבית של כיל ולכן נמשיך לטפח ולקדם עסקים רבים בדרום, ככל שיתאפשר ובמטרה משותפת לשיפור הדדי שלנו וכמובן שלהם, כנותני שירות לחברות".

הכנס שיתקיים עם כיל מצטרף לשורה של כנסים שהתקיימו במסגרת פעילות מיזם ביזבנגב עם מוסדות עוגן מרכזיים באזור, ביניהם, המרכז האוניברסיטאי רפואי סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, עיריית באר שבע, מכללת ספיר ועיריית דימונה. מטרתו, כמטרת המיזם כולו, להנגיש את המוסדות הגדולים באזור לספקים פוטנציאליים וליצור חיבורים פרואקטיביים בין הצדדים, שבסופו של דבר, יובילו לשיתופי פעולה עסקיים, כאשר אחד העוגנים המשמעותיים של המיזם הוא פורטל אינטרנטי ראשון מסוגו שמהווה זירת מסחר ליותר מ-2600 עסקים בנגב ובו מתנהל המסחר הלכה למעשה.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
לקראת הקמת בית חולים שני בבאר שבע הנהלת מאוחדת בביקור בשטח
לאחר שממשלת ישראל אישרה באופן סופי את הקמתו של בית...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה : דרום – 3 מפה...
3 יצירות של כוריאוגרפים מהדרום בערב אחד! * לירן מיכאלי *...
האוניברסיטה העברית הגיעה לאופקים
"פקולטק" - מועדון היזמות הסטודנטיאלי של הפקולטה לחקלאות של אוניברסיטה...
משלחת משפיענים מדרום אפריקה שמעה ממקור ראשון אודות הזוועות של ה 7 באוקטובר
בעוד ממשלת דרום אפריקה טוענת בזדון שישראל מבצעת אפרטהייד ורצח...
מכינת אופקים למדע הוקירה את יוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...
"משרדי הממשלה השונים מתעקשים להתחפר בקריטריון שרירותי, מפלה, אשר ההנמקות לו אינן רלוונטיות"
עיריית אופקים עתרה השבוע לבג"צ, בדרישה להכיר בכל תושבי העיר...
בשורה לתושבי אופקים: מהפכת תאגידי האנרגיה ברשויות המקומיות בדרך לעיר מהלך שיוזל עלויות, ישפר את השירות ויפחית את זיהום האוויר וכן קידום תוכנית הטמנת קווי החשמל להגברת אמינות מערכת החשמל בשגרה ובחירום ושיפור נראות פני העיר
שר האנרגיה והתשתיות וחבר הקבינט המדיני ביטחוני, אלי כהן, קיים...
"ספגנו רימונים וטילים בכל רגע, אבל רוח הלחימה, הגאווה לאומית ותחושת שליחות הרימו אותנו"
היום התקיימה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע עצרת...
ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, בעצרת הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה: "כולנו עומדים מול אויבנו כאיש אחד"
"מזה חודשים רבים שאנחנו בעיצומה של מלחמת קיום, ונחשפים לגבורתם,...
לזכרם: 1,500 תלמידים שרים ומחזיקים את תמונת 1,500 הנופלים
מקיף אמית באר שבע, ערך השבוע שירת המונים לקראת יום...