Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יש לנו את הכוח לשנות לילדים שלנו את החיים

יש לנו את הכוח לשנות לילדים שלנו את החיים
קרדיט: pexels.com

הילדים שלנו הם הדבר היקר ביותר עבורינו, בעולם כולו, הדבר הזה ברור לכל אחד ואחת מאיתנו. הרי מה לא נעשה למענם? מה לא נעשה כדי שיהיו מאושרים, שמחים ובריאים? אם כך הוא הדבר, למה אנחנו לא עושים את המקסימום כדי לאפשר להם להתמיד בשגרת אימונים קבועה? הרי אנחנו כבר יודעים זאת הרבה שנים. התעמלות ספורטיבית היא מסוג הפעולות אשר יכולות להביא רק תועלת. היא מסייעת בעליה של תחושות כמו שמחה, סיפוק וכיוצא באלו. היא עוזרת בשיפור תחושת הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות. הבעיה היא שיש הרבה חוגי ילדים וקשה הרבה פעמים להבין מה הפעילות הספורטיבית הטובה ביותר עבורם. על כך אנחנו רוצים לדבר בהרחבה במאמר הבא. אז אם אתם רוצים לשמוע עוד ואם אתם רוצים לעזור לילדים שלכם באמת, זה הזמן לצלול פנימה ולהבין הכל.

מה אנחנו צריכים כדי לאפשר לילדים שלנו להתמיד

קודם כל, אנחנו רוצים לציין כי לא כל אחד מתחבר לכל פעילות גופנית וזה בסדר גמור. העיקר הוא שהילדים שלנו יתחילו להתאמן במסגרת כלשהי באופן קבוע. עבודה דרך מתחם נינגה היא בהחלט עדיפה על רבים. זאת מכמה סיבות:

  1. כיוון שהענף צבר פופולאריות בזכות תוכנית הטלוויזיה המוכרת: אין מה לעשות, לפעמים אנחנו צריכים להשתמש בטכניקות מהסוג הזה פשוט כדי להוביל את הילדים שלנו להשתתף בפעילות ספורטיבית באופן קבוע.
  2. כי הפעילות הזו כוללת הרבה אתגרים: במסגרת הפעילות הילדים לא לומדים רק לשחות או רק טיפוס על חבל. אלא, הם לומדים מגוון של טכניקות, אשר למעשה מחזקות את הגוף שלהם לאורך הזמן, הלכה למעשה.
  3. כי הפעילות מתקיימת בקבוצה ובליווי מדריך: הרבה פעמים קשה לנו להתמיד אם אנחנו מנסים לקיים פעילות גופנית לבד. אבל אם יש מי שרואה אותנו, שמתייחס אלינו, ששואל אותנו לשלומנו, הרבה יותר קל לנו להתמיד הלכה למעשה. כאשר אנחנו עובדים בקבוצה וילדים אחרים מעודדים אותנו, קל לנו להתעלות מעל מי שאנחנו כרגע ולהגיע לשלב הבא.
  4. כי הפעילות עוזרת לנו להתמקד: המסלול מאתגר במידה כזו שהוא דורש מהילדים לחשוב כל הזמן. להתרכז בטכניקה, באופן בו הם מעוניינים לעבור את השלב הבא וכן הלאה. הפעולה הפשוטה הזו, הניסיון להבין מה עושים עכשיו, משפרת פלאים איכויות כמו קשב וריכוז וכדומה.

אנחנו, בחברת מיי נינגה ממתינים רק לכם. אנחנו רואים בעבודה שלנו לא פחות משליחות. אנחנו כאן כדי לעזור לילדים שלכם להפוך בריאים יותר ומאושרים יותר. למידע נוסף, אנחנו כאן.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
שמן זית – הסבון הטבעי המושלם
שמן זית הוא ללא ספק אחד ממצרכי המזון הקדומים בהיסטוריה...
סוגים של חקירות: מה ההבדל ואיך להתנהל בכל אחת?
דרכה של המשטרה לקבל מידע אשר יעזור לה לבנות את...
איך נשתמש בטכנולוגיה כדי להגן מפני שריפה
אנחנו חיים בעולם דיגיטלי, מהיר ודינמי. אנחנו היום למעשה, כל...
פינוקים שכל אישה תשמח לקבל
מי מאתנו לא מכיר את התחושה הזאת שאנחנו רוצים לפנק...
מה זה דיכאון ואיך מתמודדים איתו?
נפש האדם הוא מה שרבים מכל העולם מנסים לחקור בכל...
למה חשוב להשקיע במכירות ובשיווק לספר הביכורים שלך
למען האמת זהו מאמר שיעזור לך להבין איך זה עובד,...
משרד הביטחון מאיץ את העבודות להקמת קריות המודיעין והתקשוב של צה"ל בנגב
מנכ"ל משרד הביטחון בסיור בבאר שבע: "הערך האסטרטגי והמבצעי של...
קניון עזריאלי הנגב מקבוצת קניוני עזריאלי, ממשיך להתחדש בתמהיל החנויות שלו ומשיק מתחם מכונות משחק לכל המשפחה KiddyPlay
הטבה מיוחדת תוצע בימים הקרובים באופן בלעדי באפליקציית עזריאלי לכמות...
ממשיכים בהריסות המבנים ביישובי העוטף לאחר השלמת הריסות המבנים הציבוריים בקיבוץ בארי החלו השבוע בהריסות בתי המגורים שנפגעו ב -7 באוקטובר
קבוצת טלאור כראדי שנבחרה לבצע את עבודות הריסות המבנים ביישובי...
"מאפשרים לבני הנוער להאמין בעצמם": תוכנית גשר לאקדמיה של קרן אלעזרא לזולת וקרן אייסף מסכמת שנה באשקלון
התוכנית מסייעת לשיפור הישגים לבגרות ומעודדת השתלבות באקדמיה בעתיד; מפגש...