Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טורניר הטניס הגדול ביותר בישראל יתקיים בשבוע הבא במיתר

טורניר הטניס הגדול ביותר בישראל יתקיים בשבוע הבא במיתר
קרדיט נובלה לולה

טורניר מיתר open לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל, שנפל במבצע צוק איתן, יתקיים זו השנה הרביעית בשבוע הבא, החל מיום שבת, 13.10 למשך שבעה ימים, עד ה-20.10. בטורניר ישתתפו עשרות טניסאים מכל העולם שיתארחו במהלך השבוע אצל תושבי מיתר. סך כל הפרסים בתחרות 25,000 דולר.

 

טורניר הטניס הגדול בישראל
קרדיט נובלה לולה

ביום שבת ה-13.10 יתחילו משחקי המוקדמות בטורניר "מיתר open לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל" במועצה המקומית מיתר. בטורניר, שהפך כבר למסורת של הישוב, ישתתפו השנה כשבעים שחקני טניס מישראל, שוויץ, איטליה, הולנד, גרמניה, בריטניה, ארה"ב, אוסטרליה, דרום אפריקה, רומניה, מונקו, רוסיה, אוקראינה ועוד. השחקנים שיגיעו מדורגים כיום במקומות 300-400 בעולם אך יוכלו לזכות בנקודות ולשפר את מעמדם במהלך הטורניר. כמו-כן, החל מתאריך ה-18.10, במקביל לתחרות, תתקיים גם תחרות של קבוצת אתנה על סך 3,000 ש"ח עם עשר שחקניות הטניס הטובות ביותר כיום בארץ.

התחרויות עצמן יתקיימו במועדון הספורט מיתר, שהעמיד את מגרשי הטניס לטובת התחרות ללא עלות כלל. סך הפרסים בתחרות עומדים על 25,000 דולר שגייסו במועצה ממשרד התרבות והספורט, מהרשות לפיתוח הנגב ומאיגוד הטניס הישראלי.

הטורניר מערב גם את תושבי מיתר המארחים בבתיהם בהתנדבות את הספורטאים, המאמנים והשופטים. תלמידי בתי הספר יגיעו במהלך ימי הטורניר לצפות במשחקים ויעברו בפינת ההנצחה שתקום לזכר סרן ליעד לביא ז"ל. במהלך ביקורם ילמדו התלמידים על חייו של ליעד, על מבצע צוק איתן ועל אהבתו לספורט הטניס. בסוף כל יום תחרות יתקיימו הפעלות ופעילויות ספורט וטניס עבור תושבי וילדי הישוב.

שמואל לביא, אביו של סרן ליעד לביא וממארגני הטורניר, הודה לשותפים להצלחת הטורניר וסיפר על חשיבותו למען הישוב: "זו השנה הרביעית שהטורניר מתקיים לזכר הבן שלי וזה אירוע שהפך כבר למסורת בישוב. גם השנה שמחנו לראות שהתושבים לוקחים חלק ומזמינים לבתים שלהם את השחקנים. אני מודה למועצה, למשרד התרבות והספורט, לרשות לפיתוח הנגב, לאיגוד הטניס הישראלי ולמועדון הספורט במיתר. יחד הצלחנו להרים תחרות בינלאומית ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזהים בהרשמה השנה גם שחקנים חוזרים וזאת התגובה הטובה ביותר שאפשר לקבל. אני מאחל שבכל שנה נקיים את התחרות לזכר בני במיתר ושנמשיך להוביל בתחום הטניס בישראל".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מכינת אופקים למדע הוקירה את יוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...
"משרדי הממשלה השונים מתעקשים להתחפר בקריטריון שרירותי, מפלה, אשר ההנמקות לו אינן רלוונטיות"
עיריית אופקים עתרה השבוע לבג"צ, בדרישה להכיר בכל תושבי העיר...
בשורה לתושבי אופקים: מהפכת תאגידי האנרגיה ברשויות המקומיות בדרך לעיר מהלך שיוזל עלויות, ישפר את השירות ויפחית את זיהום האוויר וכן קידום תוכנית הטמנת קווי החשמל להגברת אמינות מערכת החשמל בשגרה ובחירום ושיפור נראות פני העיר
שר האנרגיה והתשתיות וחבר הקבינט המדיני ביטחוני, אלי כהן, קיים...
"ספגנו רימונים וטילים בכל רגע, אבל רוח הלחימה, הגאווה לאומית ותחושת שליחות הרימו אותנו"
היום התקיימה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע עצרת...
ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, בעצרת הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה: "כולנו עומדים מול אויבנו כאיש אחד"
"מזה חודשים רבים שאנחנו בעיצומה של מלחמת קיום, ונחשפים לגבורתם,...
לזכרם: 1,500 תלמידים שרים ומחזיקים את תמונת 1,500 הנופלים
מקיף אמית באר שבע, ערך השבוע שירת המונים לקראת יום...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה : דרום – 3 מפה...
3 יצירות של כוריאוגרפים מהדרום בערב אחד! לירן מיכאלי, אורן לזובסקי,...
תינוקת כבת שנה ננעלה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותה בשלום
איחרתי לעבודה אבל התחושה לחלץ עצומה, מענה נהדר של המתנדבים"*...
חידושים באולימפיאדת המגמות של "עתיד"
אולימפיאדת המגמות הטכנולוגיות של רשת החינוך "עתיד" התקיימה במוזיאון ארץ...
מכינת אופקים למדע תערוך טקס הוקרה ליוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...