Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טורניר הטניס הגדול ביותר בישראל יתקיים בשבוע הבא במיתר

טורניר הטניס הגדול ביותר בישראל יתקיים בשבוע הבא במיתר
קרדיט נובלה לולה

טורניר מיתר open לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל, שנפל במבצע צוק איתן, יתקיים זו השנה הרביעית בשבוע הבא, החל מיום שבת, 13.10 למשך שבעה ימים, עד ה-20.10. בטורניר ישתתפו עשרות טניסאים מכל העולם שיתארחו במהלך השבוע אצל תושבי מיתר. סך כל הפרסים בתחרות 25,000 דולר.

 

טורניר הטניס הגדול בישראל
קרדיט נובלה לולה

ביום שבת ה-13.10 יתחילו משחקי המוקדמות בטורניר "מיתר open לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל" במועצה המקומית מיתר. בטורניר, שהפך כבר למסורת של הישוב, ישתתפו השנה כשבעים שחקני טניס מישראל, שוויץ, איטליה, הולנד, גרמניה, בריטניה, ארה"ב, אוסטרליה, דרום אפריקה, רומניה, מונקו, רוסיה, אוקראינה ועוד. השחקנים שיגיעו מדורגים כיום במקומות 300-400 בעולם אך יוכלו לזכות בנקודות ולשפר את מעמדם במהלך הטורניר. כמו-כן, החל מתאריך ה-18.10, במקביל לתחרות, תתקיים גם תחרות של קבוצת אתנה על סך 3,000 ש"ח עם עשר שחקניות הטניס הטובות ביותר כיום בארץ.

התחרויות עצמן יתקיימו במועדון הספורט מיתר, שהעמיד את מגרשי הטניס לטובת התחרות ללא עלות כלל. סך הפרסים בתחרות עומדים על 25,000 דולר שגייסו במועצה ממשרד התרבות והספורט, מהרשות לפיתוח הנגב ומאיגוד הטניס הישראלי.

הטורניר מערב גם את תושבי מיתר המארחים בבתיהם בהתנדבות את הספורטאים, המאמנים והשופטים. תלמידי בתי הספר יגיעו במהלך ימי הטורניר לצפות במשחקים ויעברו בפינת ההנצחה שתקום לזכר סרן ליעד לביא ז"ל. במהלך ביקורם ילמדו התלמידים על חייו של ליעד, על מבצע צוק איתן ועל אהבתו לספורט הטניס. בסוף כל יום תחרות יתקיימו הפעלות ופעילויות ספורט וטניס עבור תושבי וילדי הישוב.

שמואל לביא, אביו של סרן ליעד לביא וממארגני הטורניר, הודה לשותפים להצלחת הטורניר וסיפר על חשיבותו למען הישוב: "זו השנה הרביעית שהטורניר מתקיים לזכר הבן שלי וזה אירוע שהפך כבר למסורת בישוב. גם השנה שמחנו לראות שהתושבים לוקחים חלק ומזמינים לבתים שלהם את השחקנים. אני מודה למועצה, למשרד התרבות והספורט, לרשות לפיתוח הנגב, לאיגוד הטניס הישראלי ולמועדון הספורט במיתר. יחד הצלחנו להרים תחרות בינלאומית ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזהים בהרשמה השנה גם שחקנים חוזרים וזאת התגובה הטובה ביותר שאפשר לקבל. אני מאחל שבכל שנה נקיים את התחרות לזכר בני במיתר ושנמשיך להוביל בתחום הטניס בישראל".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
פומפאו רוקד באופקים
מייק פומפאו אופקים: "גאה להיות כאן בעיר שתושביה גיבורים" מזכיר המדינה...
התלמידים מרעננה הפתיעו את חתן הבר-מצווה שפונה משדרות
אורי בניטה בן ה-13 משדרות, תכנן לחגוג את הבר-מצווה שלו...
איש החינוך הוותיק מבאר שבע - אהרן אלדר ז"ל הלך השבת לעולמו והוא בן 86
אהרן אלדר היה שנים רבות מעמודי התווך של החינוך הדתי...
סיור במרכז התופת
עובדי המכללה האקדמית אשקלון יצאו לסיור ביישובי עוטף ישראל במסגרת...
תערוכת האומנות של גמלאי בית הספר תרשיש במכללת קיי
בבית הספר לגמלאים "תרשיש" של העמותה לקידום פרויקטים במכללת קיי...
בתי החולים בדרום ירימו את הכפפה? בעקבות מותו הטראגי של החייל שנדבק בפטרייה בעזה- קריאה בארגון "חברים לרפואה" שהשתתף במאמץ הבאת התרופה הניסיונית ארצה: "לערוך בבית חולים בישראל את הניסוי בתרופה כדי שתהיה זמינה לטיפול מיידי בחיילים שנדבקים"!
בעקבות מותו המצער של חייל המילואים חנן דרורי הי"ד שנדבק...
מאילת לסורוקה: התלמידים המפונים משדרות בביקור חולים לחיילים פצועי המלחמה
יוזמה מרגשת - התלמידים המפונים משדרות יצאו מאילת לביקור פצועי...
תלמידי תיכון אורט סינגאלובסקי מתל אביב התארחו באופקים
תלמידי שכבה יב' מבית הספר התיכון אורט סינגאלובסקי מתל אביב...
גיים טיים: מתחם גיימינג נחנך במחלקת הנוער באופקים
תתחדשו: מתחם גיימינג חדש (GAME ZONE) נחנך ביום שני במחלקת...
למרות אתגרי המלחמה - קורס "יוזמים עסק" באופקים הגיע לסיומו!
מדובר במחזור השני של קורס באורך 70 שעות אקדמיות, אשר...