Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

התאחדות התעשיינים מרחב דרום נערכת לבחירות ליו"ר המרחב והנהלת המרחב

התאחדות התעשיינים מרחב דרום נערכת לבחירות ליו"ר המרחב והנהלת המרחב
קרדיט צילום: יוסי גנון

כמדי שנתיים, הודיעה היום (יום ב' 29/10/18) התאחדות התעשיינים מרחב דרום לתעשייני הדרום, על פתיחתן של הבחירות הכלליות ליו"ר מרחב דרום ולהנהלת המרחב.

התאחדות התעשיינים מרחב דרום מתכוננת לאסיפה הכללית שתתקיים ביום 20 לנובמבר 2018, במסגרת אירוע ההוקרה המרכזי לתעשייה הדרומית. לאחר שנתיים, הנהלת מרחב דרום מסיימת קדנציה עתירה וגדושה בפעילות ועשייה למען התעשייה הדרומית. במסגרת האירוע יבחרו יו"ר מרחב דרום ו-14 חברי הנהלת המרחב.

הבחירות להנהלת המרחב ויו"ר המרחב, מאפשרות לבכירי התעשייה הדרומית, החברים בהתאחדות התעשיינים, להוביל, ליזום ולהשפיע על עתיד התעשייה הדרומית ופעילותם של תעשייני הדרום, וכן לקחת חלק פעיל בעשייה של המרחב בפרט והתאחדות התעשיינים בכלל.

יו"ר המרחב המכהן, התעשיין אבינעם שקד, מנכ"ל ובעלי חברת שריונית חסם דלתות איכות בע"מ, מסיים קדנציה כפולה ועשירה בת 4 שנים, במסגרתן הוביל, יחד עם הנהלת המרחב ומנהל המרחב, אביב חצבני, שינויים מרחיקי לכת בפעילות התאחדות התעשיינים – מרחב דרום, הן ברמה האזורית והן ברמה הפרטנית למתן שירות אישי לתעשייני הדרום.

בשנתיים האחרונות הוקמו, ע"י יו"ר והנהלת המרחב, ארבע פלטפורמות מקצועיות עבור תעשייני הדרום אשר נועדו בעיקר ללמידת עמיתים ויצירת חיבור ושיתופי פעולה מקצועיים בין המפעלים וכן במרה להגביר את הממשק והקשר השוטף בין התאחדות התעשיינים לחבריה. כמו כן, בוצעה פעילות אזורית רוחבית ענפה להגבת השפעתו של המרחב בסביבה הכלכלית-רגולטורית-חברתית בדרום.

בהתאם לתקנון התאחדות התעשיינים מרחב דרום, מוגבלת כהונת היו"ר לשתי קדנציות בלבד. אין ספק כי מחליפו של אבינעם שקד עתיד להיכנס לנעליים גדולות, אך באותה הנשימה משאיר שקד ירושה ראויה עם עומק שירות פרטני לתעשיינים והשפעה אזורית רחבה.

אבינועם שקד, מנכ"ל שריונית חסם ויו"ר מרחב דרום היוצא "אני מסיים השנה שתי קדנציות מלאות עשייה במרחב דרום. אלו היו ארבע שנים בהן, יחד עם ההנהלה וצוות המרחב, יזמנו, קידמנו והשפענו על התעשייה הדרומית לאין שיעור. אלה היו ארבע שנים מאתגרות לתעשייה הדרומית. בשנים אלו, נתקלנו בחסמים ובאתגרים רבים, אך מצד שני גם קידמנו יוזמות נפלאות וקידמנו שיתופי פעולה מקצועיים עם גורמים מרכזיים בנגב, זאת מתוך ראייה משותפת לקידום התעשייה והכלכלה הדרומית ולפרוץ גבולות. התעשייה היא עוגן כלכלי מרכזי וחשוב בנגב ולנו כהנהלה יש אחראיות להוביל אותה למקום הנכון. אני כמובן עומד תמיד לרשות יו"ר המרחב הנכנס, הנהלת המרחב, צוות המרחב ובעבור כל תעשיין באופן פרטני".

נערכים לבחירות ליו"ר המרחב והנהלת המרחב
קרדיט צילום: התאחדות התעשיינים בישראל

אביב חצבני מנהל מרחב דרום של התאחדות התעשיינים "יו"ר והנהלת המרחב הם הלב הפועם והיוזם מאחורי פעילותנו ומהווים מוקד מרכזי בתעשייה הדרומית. ההנהלה ממלאת תפקיד מרכזי בפיתוח הכלכלי של התעשייה והנגב ויש להם את הזכות לקחת חלק בתנופה המשמעותית הזו שרק הולכת ומתעצמת. ליו"ר והנהלה חזקים ומובילים השפעה משמעותית על עיצוב פעילות המרחב והשפעתו בסביבה האזורית הדרומית וכן ברמת התעשיין הבודד".

נערכים לבחירות ליו"ר המרחב והנהלת המרחב
קרדיט צילום: יוסי גנון
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איש החינוך הוותיק מבאר שבע - אהרן אלדר ז"ל הלך השבת לעולמו והוא בן 86
אהרן אלדר היה שנים רבות מעמודי התווך של החינוך הדתי...
בתי החולים בדרום ירימו את הכפפה? בעקבות מותו הטראגי של החייל שנדבק בפטרייה בעזה- קריאה בארגון "חברים לרפואה" שהשתתף במאמץ הבאת התרופה הניסיונית ארצה: "לערוך בבית חולים בישראל את הניסוי בתרופה כדי שתהיה זמינה לטיפול מיידי בחיילים שנדבקים"!
בעקבות מותו המצער של חייל המילואים חנן דרורי הי"ד שנדבק...
מאילת לסורוקה: התלמידים המפונים משדרות בביקור חולים לחיילים פצועי המלחמה
יוזמה מרגשת - התלמידים המפונים משדרות יצאו מאילת לביקור פצועי...
לא שוכחים את הנופלים! מיזם "זוכרים את הנופלים" בהובלת תושבי מושב שוקדה
תושבי מושב שוקדה החליטו לקדם מיזם שבמהלכו הם יבקרו משפחות...
משלחת מנהיגי חינוך בקהילות יהודיות ברחבי העולם ביקרה השבוע באופקים
משלחת מנהיגי חינוך מובילים בקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארה"ב, קנדה,...
בעיצומה של המלחמה: תלמידי מקיף אמית באר שבע יצאו ל'מבצע ג'וחא'
גם השנה, בעיצומה של מלחמת 'חרבות ברזל', יצאו תלמידי בית...
בתי החולים בדרום ובשפלה מתכוננים לקליטת פצועי מלחמה ומזניחים את הכוננות לגל חורפי חדש של המגיפה?
התחלואה בקורונה בעולם ובישראל במגמת עליה, אך קיים חשש שבתי...
הפרויקט להזנקת התיירות בערד יוצא לדרך: החברה הממשלתית לתיירות רגע לפני בחירת קבלן לביצוע פרויקט תצפית 'סף המדבר'
על אף המצב הביטחוני, החברה הממשלתית לתיירות ממשיכה לעבוד על...
בעקבות ההשלכות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף עמותת שניר משיקה תוכנית הכוונה עסקית
לאור ההשלכות הרוחביות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף...
מגדלים את דור ההמשך של החקלאים: חברת אדמה מקימה קרן למימון תארים אקדמיים בתחומי החקלאות
תוכנית המלגות החדשה של אדמה כוללת מימון מלא של כ-25...