Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

השקעה בנדל"ן- יתרונות מול חסרונות

השקעה בנדל"ן- יתרונות מול חסרונות
קרדיט - Canva

במיוחד לאור האינפלציה ישנה בארץ כבר שנים והרצון למצוא אפיק השקעה שיהיה משמעותי ומניב, רבים פונים אל ההשקעה בנדל"ן. להשקעה בנדל"ן אכן יש יתרונות. עם זאת, חשוב לא לרכוש נכסים להשקעה בכל מחיר ולשקול היטב את הדברים. היתרונות שישנם בהשקעה בנדל"ן הם קודם כל שמדובר בנכס פיזי. לאדם שקנה דירה יש דירה ביד בה יוכל להשתמש גם לצרכיו ולצרכי משפחתו אם ירצה בכך. יתרון נוסף הוא שבבדיקת מחירי הנדל"ן נראית עליה מתמדת במחיר במשך שנים כך שערך הנכס עולה. עם זאת, יש גם דברים שיש לקחת בחשבון כמו המחיר הגבוה. בניגוד לאפיקי השקעה אחרים בהם ניתן להשקיע גם סכומים קטנים יחסית, השקעה בנדל"ן מיועדת למי שבאמת יכול להרשות זאת לעצמו. אם העסקה נעשית תוך לקיחת משכנתא כבדה בריבית גבוהה יתכן שהעסקה אינה משתלמת.

איך לבחור את הנכס אותו תרכשו?

כאשר מדברים על נכסים להשקעה, המושג הוא כללי מאוד וכולל סוגים שונים של נכסים: למגורים או נכסים מסחריים, נכסים בשטח שונה, החל מדירת חדר ועד בניין משרדים גדול. הנכס יכול להיות באזורים שונים, מה שמשנה את מחיר ההשקעה אך גם את הסכום השוטף שתרוויחו בעקבות השכרתו. נכסים יכולים להיות חדשים לגמרי או נכס שיש לשפץ אותו ולכלול את הוצאות השיפוץ כחלק מההשקעה. לכן, אם אתם שוקלים השקעה בנדל"ן חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום בכל היבט, בהיבט הפיננסי, המשפטי, מתווך שיוכל לחוות דעה לגבי כדאיות הרכישה לפי הביקוש לשכירות של דירות מסוג זה באותו אזור.

להשקיע בנדל"ן בעזרת מומחים בתחום

כאמור, השקעה בנדל"ן היא מורכבת ודורשת התייעצות ועבודה שוטפת עם בעלי מקצוע המבינים בנושא וחיים אותו על בסיס יומיומי. מתווך בעל ניסיון רב יוכל למצוא עבורכם נכסים להשקעה שיוכלו להתאים לציפיות שלכם ולתקציב העומד לרשותכם. איתור הנכסים יתבצע גם בעזרת הקשרים הענפים שיש לו בתחום, במיוחד אם הוא פעיל באותו אזור בו אתם מחפשים נכס.  מעבר לאיתור הנכס המתווך יביא לכם מידע רלוונטי בצורה הטובה ביותר. ישאל עבורכם את השאלות הנכונות ויביא מקסימום מידע כמו גם הגעה לעסקה טובה יותר מול הצד השני. אם ברשותכם מספר נכסים אותם יש לנהל באופן שוטף, בחרו מתווך שגם מנהל נכסים כך שעבודתו איתכם תהיה לטווח ארוך.

יעל אדמוב היא מתווכת נדל"ן בעלת ניסיון רב בליווי עסקאות של קניית נכס להשקעה. היא מלווה את הקונה בכל הקשור לבחירת הנכס המתאים ואף מציעה שירות של ניהול נכסים המתבצע אף הוא באופן מקצועי ביותר. מוזמנים ליצור קשר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
ראיון עם גבי פרידמן על יזמות עסקית
בראיון הבא, גבי פרידמן, יזם ומנהיג בתחום העסקי, ישתף אותנו...
היתרונות בפירות וירקות אורגניים
אם אתם מעוניינים לאכול פירות וירקות איכותיים באמת, כדאי מאוד...
לקראת הקמת בית חולים שני בבאר שבע הנהלת מאוחדת בביקור בשטח
לאחר שממשלת ישראל אישרה באופן סופי את הקמתו של בית...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה : דרום – 3 מפה...
3 יצירות של כוריאוגרפים מהדרום בערב אחד! * לירן מיכאלי *...
הרצאות קצרות, השראה גדולה: תלמידות כיתת נחשון העירונית באירוע שיא
ביום חגיגי ומיוחד שנערך ביוזמת כיתת נחשון בקריית החינוך בן...
אנחנו לא מכירים אף אחד שלא אוהב שוקולד
שוקולד הוא לא כמו עוד סוכריה על מקל או גומי...
איך פותרים סכסוכים ללא הגעה לבית משפט
סכסוכים הם מועדים לקרות, שכן, לא הכל תמיד עובר בצורה...
עיצוב ויופי בהתאמה אישית עם ד"ר טל קפלן
להחזיר לשפתיים את החיוך – עיבוי שפתיים עם ד"ר טל...
מה הכי חשוב בבחירת לופט למסיבת רווקות בדרום
מסיבת רווקות היא ללא ספק סיבה משמעותית למסיבה ואכן כזו...
מכינת אופקים למדע הוקירה את יוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...