Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

האסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים מרחב דרום תתקיים בשבוע הבא

האסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים מרחב דרום תתקיים בשבוע הבא
אבינעם שקד---קרדיט צילום דייגו מיטלברג

ביום שלישי בשבוע הבא (20.11) תתקיים האסיפה הכללית של התאחדות התעשיינים מרחב דרום. האסיפה, המתכנסת פעם בשנתיים, תתקיים במתחם "סמילנסקי בוטיק" בעיר העתיקה באר שבע, ובמהלכה יכריזו על היו"ר החדש של מרחב דרום ועל חברי הנהלת המרחב.

אבינעם שקד—קרדיט צילום דייגו מיטלברג

התאחדות התעשיינים מרחב דרום מתכוננת לאסיפה הכללית שתתקיים ביום 20 לנובמבר 2018. לאחר שנתיים, הנהלת מרחב דרום מסיימת קדנציה עתירה בפעילות ועשייה למען התעשייה הדרומית. במהלך האסיפה יוכרזו שמות 14- חברי ההנהלה החדשים ויחד איתם, יו"ר מרחב דרום החדש שיחליף את אבינעם שקד, היו"ר הנוכחי.

חברי ההנהלה ויו"ר המרחב החדשים יבחרו באמצעות הצבעה של כלל החברים בהתאחדות התעשיינים מרחב דרום. בשבועות האחרונים הגישו מנכ"לים ותעשיינים רבים בדרום מועמדות לתפקידים אלו. תפקידי היו"ר וההנהלה מאפשרים לבכירי התעשייה הדרומית, החברים בהתאחדות התעשיינים, להוביל, ליזום ולהשפיע על עתיד התעשייה הדרומית ופעילותם של תעשייני הדרום, וכן לקחת חלק פעיל בעשייה של המרחב בפרט והתאחדות התעשיינים בכלל.

יו"ר המרחב המכהן, התעשיין אבינעם שקד, מנכ"ל ובעלי חברת שריונית חסם דלתות איכות בע"מ, מסיים קדנציה כפולה ועשירה בת 4 שנים, במסגרתן הוביל, יחד עם הנהלת המרחב ומנהל המרחב, אביב חצבני, שינויים מרחיקי לכת בפעילות התאחדות התעשיינים – מרחב דרום, הן ברמה האזורית והן ברמה הפרטנית למתן שירות אישי לתעשייני הדרום.

בהתאם לתקנון התאחדות התעשיינים מרחב דרום, מוגבלת כהונת היו"ר לשתי קדנציות בלבד. אין ספק כי מחליפו של אבינעם שקד עתיד להיכנס לנעליים גדולות, אך באותה הנשימה משאיר שקד ירושה ראויה עם עומק שירות פרטני לתעשיינים והשפעה אזורית רחבה.

אבינעם שקד, מנכ"ל שריונית חסם ויו"ר מרחב דרום היוצא מסר: "אני מסיים השנה שתי קדנציות מלאות עשייה במרחב דרום. אלו היו ארבע שנים בהן, יחד עם ההנהלה וצוות המרחב, יזמנו, קידמנו והשפענו על התעשייה הדרומית לאין שיעור. אלה היו ארבע שנים מאתגרות לתעשייה הדרומית. בשנים אלו, נתקלנו בחסמים ובאתגרים רבים, אך מצד שני גם קידמנו יוזמות נפלאות וקידמנו שיתופי פעולה מקצועיים עם גורמים מרכזיים בנגב, זאת מתוך ראייה משותפת לקידום התעשייה והכלכלה הדרומית ולפרוץ גבולות. התעשייה היא עוגן כלכלי מרכזי וחשוב בנגב ולנו כהנהלה יש אחראיות להוביל אותה למקום הנכון. אני כמובן עומד תמיד לרשות יו"ר המרחב הנכנס, הנהלת המרחב, צוות המרחב ובעבור כל תעשיין באופן פרטני".

אביב חצבני מנהל מרחב דרום של התאחדות התעשיינים סיכם: "יו"ר והנהלת המרחב הם הלב הפועם והיוזם מאחורי פעילותנו ומהווים מוקד מרכזי בתעשייה הדרומית. ההנהלה ממלאת תפקיד מרכזי בפיתוח הכלכלי של התעשייה והנגב ויש להם את הזכות לקחת חלק בתנופה המשמעותית הזו שרק הולכת ומתעצמת. ליו"ר והנהלה חזקים ומובילים השפעה משמעותית על עיצוב פעילות המרחב והשפעתו בסביבה האזורית הדרומית וכן ברמת התעשיין הבודד. אני מאחל הצלחה רבה לכל המתמודדים ולחברי ההנהלה והיו"ר החדשים שיבחרו".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בתי החולים בדרום ירימו את הכפפה? בעקבות מותו הטראגי של החייל שנדבק בפטרייה בעזה- קריאה בארגון "חברים לרפואה" שהשתתף במאמץ הבאת התרופה הניסיונית ארצה: "לערוך בבית חולים בישראל את הניסוי בתרופה כדי שתהיה זמינה לטיפול מיידי בחיילים שנדבקים"!
בעקבות מותו המצער של חייל המילואים חנן דרורי הי"ד שנדבק...
מאילת לסורוקה: התלמידים המפונים משדרות בביקור חולים לחיילים פצועי המלחמה
יוזמה מרגשת - התלמידים המפונים משדרות יצאו מאילת לביקור פצועי...
לא שוכחים את הנופלים! מיזם "זוכרים את הנופלים" בהובלת תושבי מושב שוקדה
תושבי מושב שוקדה החליטו לקדם מיזם שבמהלכו הם יבקרו משפחות...
משלחת מנהיגי חינוך בקהילות יהודיות ברחבי העולם ביקרה השבוע באופקים
משלחת מנהיגי חינוך מובילים בקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארה"ב, קנדה,...
בתי החולים בדרום ובשפלה מתכוננים לקליטת פצועי מלחמה ומזניחים את הכוננות לגל חורפי חדש של המגיפה?
התחלואה בקורונה בעולם ובישראל במגמת עליה, אך קיים חשש שבתי...
הפרויקט להזנקת התיירות בערד יוצא לדרך: החברה הממשלתית לתיירות רגע לפני בחירת קבלן לביצוע פרויקט תצפית 'סף המדבר'
על אף המצב הביטחוני, החברה הממשלתית לתיירות ממשיכה לעבוד על...
בעקבות ההשלכות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף עמותת שניר משיקה תוכנית הכוונה עסקית
לאור ההשלכות הרוחביות של מלחמת "חרבות ברזל" על העסקים בעוטף...
אוספים את השברים – פרויקט פסיפס באופקים
אוספים את השברים – פרויקט פסיפס בהשתתפות תושבי אופקים מכל...
מגדלים את דור ההמשך של החקלאים: חברת אדמה מקימה קרן למימון תארים אקדמיים בתחומי החקלאות
תוכנית המלגות החדשה של אדמה כוללת מימון מלא של כ-25...
לראשונה באופקים: כנס מקצועי לבעלות ובעלי עסקים מקומיים
כנס מקצועי לבעלות ובעלי העסקים המקומיים התקיים השבוע לראשונה באופקים....