Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

גישה טבעית לריפוי והחלמה

גישה טבעית לריפוי והחלמה
קרדיט - Canva

טיפול בכוסות רוח הוא חלק מהרפואה הסינית המסורתית. שיטת טיפול זו ממשיכה לשגשג כשיטה יעילה לטיפול במחלות שונות. כיום, טיפול כוסות רוח משמש בדרך כלל לכאבי שרירים, כאבים כלליים, בעיות נשימה והתקררות. בדומה לדיקור, מטרתו להגביר את זרימת הדם. על ידי החייאת הדם באמצעות שימוש בכוסות, תהליכי הריפוי של הגוף מאפשרים התאוששות ושיקום. במהלך הטיפול מחממים כוסות מחומרים שונים ומניחים אותם על אזורים ממוקדים למשך 10-15 דקות, ויוצרים אפקט ואקום השואב את העור לתוך הכוס. לאחר כ 10 דקות יופיעו סימנים על העור הנעלמים תוך שבעה ימים .  הסימנים ידועים כסימן אופייני לטיפול מוצלח. למרות שההליך בדרך כלל אינו כואב, מומלץ להימנע מחשיפה לרוח, להימנע מרחצה מיד לאחר הטיפול, ולהכניס בהדרגה תנועות חדשות כדי לאפשר לגוף להסתגל כראוי ולספוג את ההשפעות הטיפוליות של כוסות הרוח.

ריפוי רוחני והשפעותיו

טיפול הילינג הוא תרגול רוחני הכולל העברת אנרגיות ללא מגע פיזי. הוא מבוסס על האמונה שהיקום וגוף האדם מורכבים מאותיות ושמות קדושים. כאשר יש הפרעה באיזון או עמעום האור בתוך הגוף, עלולה להתרחש מחלה גופנית. בתהליך הריפוי המטפל מתמקד באותיות ובשמות קדושים ומפנה אנרגיה באותה תדר כלפי המטופל. אנרגיה זו אינה שייכת למטפל אלא היא אנרגיה אינסופית שזורמת דרכו כצינור. כפות הידיים של המטפל משמשות כתחנת מעבר להעברת אנרגיית ריפוי זו. שיטות ריפוי רבות כוללות שימוש בידיים, הנחשבות לענפי לב. על ידי מילוי הלב באנרגיית ריפוי, הוא יכול לזרום דרך הידיים ולעבור לאזורים שבהם המטפל מניח את ידיהם. את המושג ריפוי רוחני ניתן למצוא גם בגמרא. ריפוי רוחני נוגע לערוצי אנרגיה גבוהים. לפני שעוברים טיפול הילינג, חשוב לעקוב אחר הנחיות ספציפיות לניקוי אנרגיה שלילית.

טכניקה חדשנית לירידה במשקל

דיקור אוזן הוא טכניקה הכוללת גירוי נקודות ספציפיות על האוזן כדי לקדם ירידה במשקל. טיפול אלטרנטיבי זה מבוסס על האמונה שהאוזן היא מיקרו מערכת המייצגת את הגוף כולו, ועל ידי מיקוד לנקודות מסוימות באוזן, ניתן להשפיע על תיאבון, חילוף חומרים ותשוקה. מחטי הדיקור או הזרעים ממוקמים על נקודות ייעודיות, אשר מתאימות לאיברים ומערכות הקשורות לוויסות המשקל. הגירוי של נקודות אלו נחשב כמסייע לאזן את זרימת האנרגיה ולהחזיר את ההרמוניה לתוך הגוף, כמו כן תומך באמצעי הירידה במשקל. בעוד דיקור אוזן להרזיה משמש לעיתים קרובות כגישה משלימה לצד תזונה בריאה ופעילות גופנית, חיוני להתייעץ בנושא דיקור עם איש מקצוע בתחום הבריאות כדי לקבוע את התאמתו ולהבטיח טיפול בטוח ויעיל. מוזמנים לפנות ליהושע אלישע לטיפול באדם עצמו, על מכלול הצרכים שלו בשיטות טבעיות ומקצועיות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
סוג של פסיכותרפיה שבה מטפל עובד ישירות עם לקוח
טיפול פרטני הוא סוג של פסיכותרפיה שבה מטפל עובד ישירות...
כיצד מתנהלות חקירות בעידן המודרני?
הטכנולוגיה המתפתחת חודרת יותר ויותר לחיים שלנו, ומאפשרת לנו לבצע...
צוואות, ירושות וחלוקת עיזבון
כאשר אדם נפטר, נכסיו ורכושו עוברים לידי יורשיו החוקיים על...
לידה בצד הדרך
חלי ואליסף, זוג נשוי מקריית גת, היו בדרך לבית החולים...
כל מה שצריך לדעת על אינטרנט מהיר לעסקים
אתם מנהלים עסק, מקיימים שיחות וידאו ומידי פעם האינטרנט פשוט...
חלוקת רכוש לאחר מותו של אדם- מהן האפשרויות לכך
לאחר פטירתו של אדם, כאשר חולפת התקופה הראשונית של האבל,...
הפחתת כאבי גב באמצעות דיקור
דיקור סיני הוא שיטת טיפול עתיקה שמקורה ברפואה הסינית. בשיטה...
באילו מצבים אתם יכולים להיעזר בשירותיו של מנעולן רכב?
למרות שזה עשוי להיות מעצבן להפליא, אף אחד לא חסין...
מדריך לבחירת סאונה ביתית לגינה מהסוג והדגם המושלם
הצוות של חברה שמתמחה בשיווק מתקני ספא ביתיים, מלווה בעלי...
בקרוס (Bakarus): חווית בשר הבוטיק האולטימטיבית, עכשיו עם משלוחים עד הבית
בעולם הקולינרי של ימינו, איכות ונוחות הולכות יד ביד. זה...