Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

במקום דירות שיכון – דירות מעוצבות: הסטודנטים של ב"ש משדרגים את המגורים בדירות של האדריכל אילן פיבקו!

במקום דירות שיכון – דירות מעוצבות: הסטודנטים של ב"ש משדרגים את המגורים בדירות של האדריכל אילן פיבקו!

בימים אלה, כשהסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון מתחילים לבחון היכן יגורו בשנת הלימודים הבאה, מושק פרויקט PIVCO ACADEMIC – פתרון חדש ושונה בנוף מגורי הסטודנטים בעיר. הפרויקט המשווק על ידי חברת "תלתן החזקות" תוכנן על ידי האדריכל הנודע אילן פיבקו, ומכיל 207 יחידות דיור המותאמות לסטודנטים. הפרויקט, שנמכר במהירות למשקיעים זריזים שזיהו את הפוטנציאל, החל באיכלוס וחתימת חוזים בימים אלה, כאשר מלבד סטודנטים ניתן לראות בין השוכרים גם רבים מהצוותים הרפואיים של בית החולים סורוקה בשל הקירבה של הפרויקט הן לאוניברסיטת בן גוריון והן לבית החולים.

הפרויקט ממוקם ברחוב גוש עציון בשכונה ג', ומכיל דירות 4 ו-5 חדרים מאובזרות במקלחות ושירותים בכל חדר מתוך קריצה תכנונית לקהלי היעד – דירות שותפים. לכל דירה צמודה מרפסת שמש של כ-14 מ' וחניה בטאבו. הקומפלקס כולו שוכן בליבו של מרכז מסחרי שהותאם בבנייתו למרקם השכונתי, כך שדיירי המתחם יוכלו להנות ממגוון של שירותים בסמוך לביתם.

ב"תלתן החזקות" מספרים כי הפרויקט הוקם כמענה למצוקת הדיור החריפה הקיימת בבאר שבע עבור סטודנטים רבים שמגיעים ללמוד בבן גוריון וגרים מחוץ לעיר. "יש לא מעט סטודנטים שמשלמים הרבה מאוד כסף על מגורים בדירות שיכון מתפוררות כי בעלי הנכסים בשכונות באזור לא ממהרים לשפץ אותן בגלל שלסטודנטים אין פתרונות אחרים בסביבה", אומרת אילנה טנא, הבעלים ומנכ"לית של "תלתן החזקות". לדבריה, "משקיעים רבים הבינו את הפוטנציאל ברכישת נכס לטובת מגורי סטודנטים, אשר מחפשים בנרות דירות איכותיות ונעימות, בקרבה נוחה לאוניברסיטה. אנחנו גם מאמינים כי הפרויקט ישפיע על כל האזור, ויביא לכך שבעלי הנכסים באזור יבינו שהסטודנטים היום מתוחכמים ולא מתפשרים על איכות בתמורה לשכר הדירה שהם משלמים להם".

למרות שמדובר בפרויקט חדשני שמוגש לדיירים הצעירים "מהניילון", מחירי השכירות בפרויקט אינם שונים מהמחירים הנהוגים באזור בדירות ישנות. מדובר בממוצע של 1,200 ₪ בלבד לחדר בדירה מאובזרת בפרויקט. על כך אומרים ב"תלתן החזקות" כי "הפרויקט תוכנן מלכתחילה כדיור בר השגה, ולמרות שהוא נושא את שמו של האדריכל אילן פיבקו הדגש היה בו לשים לב גם לנוחות של הסטודנט וגם ליכולת שלו לשלם מחיר מוגבל במקביל לשכר הלימוד האוניברסיטאי שהוא נדרש לו והוצאות המחייה".

מתוך אמונה בפרויקט ובהצלחתו, חברת "תלתן החזקות" לקחה על עצמה את ניהול הפרויקט ואף הקימה משרד יעודי בלב הקומפלקס שייתן את המענה לשוכרים ולבעלי הנכסים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הכול על עיצוב חנות
בתחום העיצוב יש הרבה משימות שעלולות להיות לא פשוטות בכלל....
שכונה חדשה-פארק חדש: הסתיימו עבודות הפיתוח בפארק המרכזי בשכונת נאות הדרים
כחלק מפיתוח שכונת נאות הדרים הממוקמת בצידה הדרום מזרחי של...
בצל המלחמה המתמשכת: מרכז חוסן הוקם במכללת קיי
בשבוע שעבר השיקה המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע...
משרד הביטחון מאיץ את העבודות להקמת קריות המודיעין והתקשוב של צה"ל בנגב
מנכ"ל משרד הביטחון בסיור בבאר שבע: "הערך האסטרטגי והמבצעי של...
ממשיכים בהריסות המבנים ביישובי העוטף לאחר השלמת הריסות המבנים הציבוריים בקיבוץ בארי החלו השבוע בהריסות בתי המגורים שנפגעו ב -7 באוקטובר
קבוצת טלאור כראדי שנבחרה לבצע את עבודות הריסות המבנים ביישובי...
מיכאל בנסון המנהל האגדי של אמית באר שבע ומנהל יד שרה הלך לעולמו
הלילה הלך לעולמו מיכאל בנסון, אחד מגדולי המחנכים בבירת הנגב....
אירוע הקיץ של מיד-בר! - ערב מיוחד וחד פעמי של ריקודים וגיבוש קהילתי לחובבי מחול
10 ביולי בבית להקת המחול קמע  מחול לתושבים בבאר שבע...
מיהו מפקח בניה ומהו תפקידו?
אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בניה הוא מפקח...
איך לעצב קליניקה טיפולית בצורה נעימה?
בשעה טובה אתם מקימים את הקליניקה שתמיד רציתם שתהיה לכם?...
גלו ליקויי בנייה בכל מקום ובכל עת
בשנים האחרונות, אזור הצפון הפך למוקד משיכה עוצמתי לזוגות צעירים,...