Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

במקום דירות שיכון – דירות מעוצבות: הסטודנטים של ב"ש משדרגים את המגורים בדירות של האדריכל אילן פיבקו!

במקום דירות שיכון – דירות מעוצבות: הסטודנטים של ב"ש משדרגים את המגורים בדירות של האדריכל אילן פיבקו!

בימים אלה, כשהסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון מתחילים לבחון היכן יגורו בשנת הלימודים הבאה, מושק פרויקט PIVCO ACADEMIC – פתרון חדש ושונה בנוף מגורי הסטודנטים בעיר. הפרויקט המשווק על ידי חברת "תלתן החזקות" תוכנן על ידי האדריכל הנודע אילן פיבקו, ומכיל 207 יחידות דיור המותאמות לסטודנטים. הפרויקט, שנמכר במהירות למשקיעים זריזים שזיהו את הפוטנציאל, החל באיכלוס וחתימת חוזים בימים אלה, כאשר מלבד סטודנטים ניתן לראות בין השוכרים גם רבים מהצוותים הרפואיים של בית החולים סורוקה בשל הקירבה של הפרויקט הן לאוניברסיטת בן גוריון והן לבית החולים.

הפרויקט ממוקם ברחוב גוש עציון בשכונה ג', ומכיל דירות 4 ו-5 חדרים מאובזרות במקלחות ושירותים בכל חדר מתוך קריצה תכנונית לקהלי היעד – דירות שותפים. לכל דירה צמודה מרפסת שמש של כ-14 מ' וחניה בטאבו. הקומפלקס כולו שוכן בליבו של מרכז מסחרי שהותאם בבנייתו למרקם השכונתי, כך שדיירי המתחם יוכלו להנות ממגוון של שירותים בסמוך לביתם.

ב"תלתן החזקות" מספרים כי הפרויקט הוקם כמענה למצוקת הדיור החריפה הקיימת בבאר שבע עבור סטודנטים רבים שמגיעים ללמוד בבן גוריון וגרים מחוץ לעיר. "יש לא מעט סטודנטים שמשלמים הרבה מאוד כסף על מגורים בדירות שיכון מתפוררות כי בעלי הנכסים בשכונות באזור לא ממהרים לשפץ אותן בגלל שלסטודנטים אין פתרונות אחרים בסביבה", אומרת אילנה טנא, הבעלים ומנכ"לית של "תלתן החזקות". לדבריה, "משקיעים רבים הבינו את הפוטנציאל ברכישת נכס לטובת מגורי סטודנטים, אשר מחפשים בנרות דירות איכותיות ונעימות, בקרבה נוחה לאוניברסיטה. אנחנו גם מאמינים כי הפרויקט ישפיע על כל האזור, ויביא לכך שבעלי הנכסים באזור יבינו שהסטודנטים היום מתוחכמים ולא מתפשרים על איכות בתמורה לשכר הדירה שהם משלמים להם".

למרות שמדובר בפרויקט חדשני שמוגש לדיירים הצעירים "מהניילון", מחירי השכירות בפרויקט אינם שונים מהמחירים הנהוגים באזור בדירות ישנות. מדובר בממוצע של 1,200 ₪ בלבד לחדר בדירה מאובזרת בפרויקט. על כך אומרים ב"תלתן החזקות" כי "הפרויקט תוכנן מלכתחילה כדיור בר השגה, ולמרות שהוא נושא את שמו של האדריכל אילן פיבקו הדגש היה בו לשים לב גם לנוחות של הסטודנט וגם ליכולת שלו לשלם מחיר מוגבל במקביל לשכר הלימוד האוניברסיטאי שהוא נדרש לו והוצאות המחייה".

מתוך אמונה בפרויקט ובהצלחתו, חברת "תלתן החזקות" לקחה על עצמה את ניהול הפרויקט ואף הקימה משרד יעודי בלב הקומפלקס שייתן את המענה לשוכרים ולבעלי הנכסים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עיצוב הבית מתחיל בכם
כל מעצבת פנים שתשכרו לעבוד על עיצוב הבית שלכם תשב...
איך לעצב וילה בצורה נכונה
וילות הן שם נרדף ליוקרה, אלגנטיות ושפע - הן משדרות...
פומפאו רוקד באופקים
מייק פומפאו אופקים: "גאה להיות כאן בעיר שתושביה גיבורים" מזכיר המדינה...
איש החינוך הוותיק מבאר שבע - אהרן אלדר ז"ל הלך השבת לעולמו והוא בן 86
אהרן אלדר היה שנים רבות מעמודי התווך של החינוך הדתי...
אזור מגורים הידוע במחויבותו לקיימות ואיכות חיים
הרצליה הירוקה דירות למכירה הוא אזור מגורים הידוע במחויבותו לקיימות...
תערוכת האומנות של גמלאי בית הספר תרשיש במכללת קיי
בבית הספר לגמלאים "תרשיש" של העמותה לקידום פרויקטים במכללת קיי...
בתי החולים בדרום ירימו את הכפפה? בעקבות מותו הטראגי של החייל שנדבק בפטרייה בעזה- קריאה בארגון "חברים לרפואה" שהשתתף במאמץ הבאת התרופה הניסיונית ארצה: "לערוך בבית חולים בישראל את הניסוי בתרופה כדי שתהיה זמינה לטיפול מיידי בחיילים שנדבקים"!
בעקבות מותו המצער של חייל המילואים חנן דרורי הי"ד שנדבק...
מאילת לסורוקה: התלמידים המפונים משדרות בביקור חולים לחיילים פצועי המלחמה
יוזמה מרגשת - התלמידים המפונים משדרות יצאו מאילת לביקור פצועי...
לא שוכחים את הנופלים! מיזם "זוכרים את הנופלים" בהובלת תושבי מושב שוקדה
תושבי מושב שוקדה החליטו לקדם מיזם שבמהלכו הם יבקרו משפחות...
משלחת מנהיגי חינוך בקהילות יהודיות ברחבי העולם ביקרה השבוע באופקים
משלחת מנהיגי חינוך מובילים בקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארה"ב, קנדה,...