Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נאות חובב:ראש המועצה, אוזן יקבל את אות הנגב לאיכות הסביבה

נאות חובב:ראש המועצה, אוזן יקבל את אות הנגב לאיכות הסביבה
אנדריי אוזן.צילום באדיבות מועצת נאות חובב

באירוע שיתקיים זו השנה השמינית ברציפות יקבל ראש מועצת נאות חובב את האות, לאור תרומתו הייחודית בתחום איכות הסביבה בנגב. אוזן: "להישג זה שותפים מפעלי התעשייה בנאות חובב, חברי המועצה ועובדיה."

נאות חובב בכותרות חיוביות. השבוע פרסמה ועדת השיפוט של אות הנגב לאיכות הסביבה לשנת תשע"ז, את שמות הזוכים באות ההוקרה בתחום איכות הסביבה. האירוע בו יקבל ראש מועצת נאות חובב את האות יתקיים ב – 27.10, באולם הסנאט של אוניברסיטת בן גוריון, ביוזמת עמותת נגב בר-קיימא ובשיתוף אוניברסיטת בן גוריון בנגב, עיריית באר שבע והמשרד להגנת הסביבה ונועד להוקיר גופים, ארגונים ואישים על פעילות מיוחדת, מתמידה ופורצת דרך בתחום איכות הסביבה בנגב. אירוע הענקה יתקיים במעמד נשיאת אוניברסיטת בן גוריון, פרופ' רבקה כרמי, ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', מנכ"ל עמותת נגב בר-קיימא, בלהה גבעון, סגן השר להגנת הסביבה ויו"ר "קמפוס ירוק".

אנדריי אוזן.צילום באדיבות מועצת נאות חובב
אנדריי אוזן.צילום באדיבות מועצת נאות חובב

בראש צוות השיפוט, המורכב מאישים המזוהים עם העשייה הציבורית, האקדמית והסביבתית, עומד שופט בית המשפט המחוזי בדימוס, גלעד גלעדי שבחר יחד עם חבריו את רשימת 7 הזוכים הכוללת את ראש מועצת נאות חובב, אנדריי אוזן – על תרומתו הייחודית לנגב ולסביבה, קידום המהפכה הסביבתית שחלה בפארק התעשייה נאות חובב (רמת חובב לשעבר), באמצעות "שיח מתמשך עם היישובים והקהילות הסובבות את פארק התעשייה וחיזוק היחידה הסביבתית של המועצה."

בנוסף, יוענק אות מפעל חיים על שם יהודה ארד לניסים קריספיל וכן אותות נוספים ליוזמת "האנרגיה הטובה", היחידה לאיכות הסביבה אילת-חבל אילות, ביה"ס תיכון מקיף א' באר שבע, "עין נטפים"- תאגיד המים והביוב של אילת ולעמותת נחל שקמה-בשור, האחראית בין השאר על חשיפת אזור הנגב המערבי למאות אלפי מבקרים באירועי "דרום אדום".

ראש מועצת נאות חובב, אנדריי אוזן שיקבל בטקס את אות הנגב אמר: "שמח ונרגש לקבל את ההערכה וההוקרה על העשייה הסביבתית שלי ושל חבריי מהמועצה התעשייתית נאות חובב. בעשור האחרון עברנו מהפך אדיר, במהלכו הגדרנו סטנדרטים חדשים בתחום זה בכלל ובנגב בפרט. להישג הזה שותפים מפעלי התעשייה בנאות חובב, חברי מליאת המועצה ועובדיה. נמשיך לפעול בשיח משותף עם היישובים והקהילה מסביב, למען עתיד האזור כולו."

מנכ"ל עמותת נגב בר-קיימא, בלהה גבעון: "אות הנגב הוא הדרך של תושבי הנגב להוקיר גופים ובודדים על פעילות מיוחדת ופורצת דרך למען הסביבה בנגב. בכהונתו כראש מועצה אנדריי אוזן פעל להפיכת המפגע הסביבתי – "רמת חובב" לפארק האקו תעשייתי הראשון בישראל – נאות חובב. פעילותו זו מהווה דוגמה לאזורי תעשייה בארץ ובעולם".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מכינת אופקים למדע הוקירה את יוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...
"משרדי הממשלה השונים מתעקשים להתחפר בקריטריון שרירותי, מפלה, אשר ההנמקות לו אינן רלוונטיות"
עיריית אופקים עתרה השבוע לבג"צ, בדרישה להכיר בכל תושבי העיר...
בשורה לתושבי אופקים: מהפכת תאגידי האנרגיה ברשויות המקומיות בדרך לעיר מהלך שיוזל עלויות, ישפר את השירות ויפחית את זיהום האוויר וכן קידום תוכנית הטמנת קווי החשמל להגברת אמינות מערכת החשמל בשגרה ובחירום ושיפור נראות פני העיר
שר האנרגיה והתשתיות וחבר הקבינט המדיני ביטחוני, אלי כהן, קיים...
"ספגנו רימונים וטילים בכל רגע, אבל רוח הלחימה, הגאווה לאומית ותחושת שליחות הרימו אותנו"
היום התקיימה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר שבע עצרת...
ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, בעצרת הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה: "כולנו עומדים מול אויבנו כאיש אחד"
"מזה חודשים רבים שאנחנו בעיצומה של מלחמת קיום, ונחשפים לגבורתם,...
לזכרם: 1,500 תלמידים שרים ומחזיקים את תמונת 1,500 הנופלים
מקיף אמית באר שבע, ערך השבוע שירת המונים לקראת יום...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה : דרום – 3 מפה...
3 יצירות של כוריאוגרפים מהדרום בערב אחד! לירן מיכאלי, אורן לזובסקי,...
תינוקת כבת שנה ננעלה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותה בשלום
איחרתי לעבודה אבל התחושה לחלץ עצומה, מענה נהדר של המתנדבים"*...
חידושים באולימפיאדת המגמות של "עתיד"
אולימפיאדת המגמות הטכנולוגיות של רשת החינוך "עתיד" התקיימה במוזיאון ארץ...
מכינת אופקים למדע תערוך טקס הוקרה ליוסי דהן אשר נדיבותו אפשרה את תנופת הפיתוח של המכינה
מכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן...